Prag + Berlin (1 hafta)

Prag için 3, Berlin için 4 gün ayıralım dedik. Nasıl? Prag'dan Berlin'e geçerken belki Dresden'e de uğrayabiliriz. Henüz orası kesin değil.

berlin'e 4 fazla. dresden'e ugrayın. 3-2-2 yapsanız daha iyi

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (15.07.15 16:40:19)
şahsen benzer bi geziyi biz de yapıcaz ve bizim planda

2 gün berlin 2 gün prag, 1 gün stuttgart(belki zürih), 2 gün münih.

berlin 3 prag 4 yapın en azından. prag berlin'i her açıdan döver. (bence)
  • washe  (15.07.15 16:47:21)
prag için de küçük yer diyorlar. bir iki günde yapacağınızı yaparsınız sonrasında sıkılırsınız vs diyorlar.

  • mesene  (15.07.15 16:57:54)
gayet güzel ve yeterli. dresdene de giderken yol üstünde uğrarsınız, 10 numara olur.

  • fayfim  (15.07.15 17:06:45)
Bunun çok benzerini biz de yaptık. Size tavsiyem berlin gün sayısını azaltıp dresden'e gidin.
Prag'da biz de 3 gün geçirdik ama bize yetmedi bir daha gitmeyi düşünüyoruz. Kişiden kişiye değişiyor heralde bu.
Biz şehirler arasındaki yolculuğumuzu blabla car ile yaptık. onu da tavsiye edebilirim.
  • harmonikhakaret  (15.07.15 17:29:23)
Dresden bir günlük bir yer.Berlin için ayrıntılı müze gezmekten hoşlanıyorsan bence 1 hafta bile az.Berlinde bisiklet kiralayıp 10 müze belirlemiştim 3 günde bitiremedim yarısını.Gece yaşamı Avrupada bulabileceğinin en iyisidir ayrıca.

Prag için de 2 gün yeter. Zürih ve Stutgartı araya sokmayın aman ha. Munihi görmedim ona yorum yapmayacağım.
  • turkuaz  (15.07.15 17:34:00)
berlin 4 gün anca yeter eğer heryeri görüyüm geziyim derseniz. günde en az 20 km yürüyüp defalarca toplu taşıma kullanıp 3.5 günde anca bitirmiştim ben.he arada yakın diye potsdam yapmıştım orasıda gayet güzel yer.

  • lprytk  (15.07.15 17:35:34)
berline 4 çok 2 bile artabilir. dresden mantıklı. prag üç gün yeterli. müncheni siktir et

  • zugas  (15.07.15 18:40:09)
oha berline 2 bile artabilir diyeni hiç takma benden söylemesi. hakikaten neremle güleceğimi şaştım.

  • lprytk  (15.07.15 19:06:05)
Muze gezip gezmeyeceginizi soyleyin ona gore cevap versin insanlar.

  • common of demons  (15.07.15 20:30:11)
Müze gezeceğiz ama hepsini gezmek zaten imkansız. Başlıca gidilesi görülesi olanları...

  • gokyuzu gibi  (16.07.15 09:59:39)