[]

Öyle bir dizi arıyorum ki

Karakterlerle kendimi özleştirebileyim, onlar üzüldüğünde ben de üzüleyim ya da onlar sevindiğin de kendimi mutlu hissedeyim. Klasik gerçekçi dramalar istediğim. Şu ana kadar izlediklerim arasında One Tree Hill, OC, ve Parenthood'ta böyle hissetmiştim. Müzikleri de güzel olursa süper olur. Sanırım anlayan anlamıştır nasıl birşey aradığımı :)
 
six feet under. uzerine yok cunku.


  • mermize  (08.07.15 22:34:58) 
sfu +1

shameless da olabilir.

edit: dawson's creek vardır bizim ergenlik dönemimizden. one tree hill, oc tarzı. onların öncüsü.
  • whimsical  (08.07.15 22:36:46 ~ 22:39:57) 
six feet under'ın metini çok duydum. Hatta bi kaç bölüm izlemiştim sonra nedense devam edememiştim ama listemde hala. Onun dışında var mıdır başka önerileriniz?

Shameless izliyorum.
  • nec12  (08.07.15 22:38:10 ~ 22:38:29) 
six feet under +bir milyon

claire her ağladığında ağladım demiş miydim?
  • devilred  (08.07.15 22:48:13) 
gilmore girls


  • kül  (08.07.15 22:55:29) 
psrenthood yazmaya gelmiştim, bitti zaten :(

aile dizilerinden bildiğim "brothers and sisters" var. eski bir dizi.

yenilerden "the fosters" var, bir de "switched at birth"

ödüllü bir dizi "transparent"
  • mea maxima culpa  (08.07.15 23:34:12) 
battlestar galactica. (yenisi, eskisi değil.)
adama'ya saygı duyacaksın, starbuck'a aşık olacaksın.
ahan da buraya yazıyorum.
  • pangea  (09.07.15 11:11:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.