Hadi Bana MacBook alalım.

Yaklaşık 6 senedir Toshiba Satelite laptop kullanıyorum ve artık yeni bir laptop almamın zamanı geldi. Beni yine 5-6 sene idare edecek bir şey olsun istiyorum ve MacBook alayım diyorum ama öyle çok hayvani meblağlar ödemeyeyim.

Bootcamp ile rahatça Windows'u da çalıştırabileceğim, en fazla FM 2016 falan oynayacağım bir makina bana kaça malolur? Hangi modeli alayım sizce? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

zorunlu edit: arkadaşlar bana sıdıka teyze muamelesi yaptığınız için teşekkür ederim. cv mi falan da post etseydim keşke zira reklam sektöründe çalışıyorum :)

macbook oyun oynama bilgisayarı değil hocam ya aklında olsun da

  • shotgunwoman  (06.07.15 19:32:56)
fm oynanır ya mis gibi. rahat etsin adam. al bence de.

  • timmie  (06.07.15 19:34:23)
kanka daha önce mac os kullandın mı?

eğer kullanmadıysan hiç öyle göründüğü gibi değil.

baştan söyleyelim.
  • kosun lan mevzu var  (06.07.15 19:38:48)
aynen hiç göründüğü gibi değil mac os.

göründüğünden çok daha basit, çok daha kolay.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.07.15 19:55:09)
abi macbook la mousta sağ tıklayamıyom diye ağlayan adamlar var.

herkese userfriendly olayı yaramıyor yani.

bunu kabullenmek lazım.
  • kosun lan mevzu var  (06.07.15 19:59:11)
macbook'la sağ tıklayamıyorum diyen adam yoktur, google'a ''how to right click with macbook'' yazamayan adam vardır.

  • timmie  (06.07.15 20:06:00)
macbookuma antivirüs programı arıyom yardımcı olur musunuz, tşklerrr

  • kosun lan mevzu var  (06.07.15 20:12:39)
bir macbook kullanicisi olarak, eger ucuk mebla vermek istemiyorum diyorsan alma derim. fiyat performans orani o kadar da iyi degil. parasi neyse veririm kafam rahat olsun diyorsan dusun bence.

  • oshamahue  (06.07.15 20:53:40)
windows'taki gibi manevra alanın olamaz. hiç bulaşma. sağ tıklamak için klavyeden tuşa basman gerekiyor falan aman diyeyim. piyasa yapayım diye şöyle kullanışsız aletlere para vermeyin.

  • bira sisesi kapagi  (06.07.15 21:19:29)
sağ klik yapmak için klavyeden tuşa basman falan gerekmiyor (ille de basıcam diyosan basabilirsin) sırf bok atmak için anlamadığınız konular hakkında konuşmayın.

  • timmie  (06.07.15 21:44:41)
sağ tuşa basmak için klavyeden tuşa basmak lazımmış, oha ben de niye basamıyorum diyorum 2 yıldır.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.07.15 00:42:25)
bi an bu da crowdfunding kampanyası çıkacak sandım :D

  • ghilleinthemist  (07.07.15 01:15:30)
başka yöntemleri olduğunu biz de biliyoruz. he bir akıllı sizsiniz. kullanmamış olsam hakkında yorum yapmazdım zaten.

  • bira sisesi kapagi  (07.07.15 02:21:48)