emzirme danışmanı

emzirmeyle ilgili yabancı hangi kaynağa baksam "bir emzirme danışmanına görünün" diyor. minik bir google araştırması yaptım ama bu ecnebilerin dediği tarzda bişey bulamadım.

bildiğiniz emzirme danışmanı var mı?

emzirme danışmanı çocuk malzemeleri satan satış görevlisidir. bunun dışında hiç görmedim.

ayrıca babalar bu işin piridir. en çok babalara soracaksınız.
  • rhan  (06.07.15 17:56:03)
konu hakkında bilgim yok ama belki yardımcı olur

sbu.saglik.gov.trçsap23.pdf

emzirmedanismanligi.com
  • cokponcik  (06.07.15 17:58:07)
@konusma

Onlara bebek hemsiresi deniliyor. Birkac gunluk bebekten anliyolar, benim tosun oldu neredeyse 1 aylik. Ben de doktorum, bi ton egitmen hemsireyle calisiyorum ama hicbiri derdime derman olamadi. Daha spesifik sadece emzirmeyle ilgilenen ve saha tecrubeli biri lazim, dumduz sertifikali biri degil :/
  • la noix  (06.07.15 18:14:21)
maalesef o işler Türkiyede konu komşu, tecrübeli teyze, anane filan ile yürüyor
bizde durum bu mobil.egedesonsoz.com
sen emzirme danışmanından bahsediyorsun hey yavrum hey
  • niye ama  (06.07.15 18:29:16)
bacım gel bize sor emmiyor mu tosun? bebeler genelde 3 ay civarı emmeycem emmeycem keyif değil mi emmeycem krizine giriyorlar, seninki erken mi girdi? anneler duruma göre çok hırpalandılarsa 6. aya kadar tahammül edip sonra uğraşamıyorlar. benim sabrım çoktur, meme ucumu da eme eme yara yapmadı diyorsan benim annem kardeşimi emzirmek için uykuyla uyanıklık arasına geçmesini bekler, öylece emzirirdi ki memeyi reddedemesin. öyle öyle alıştı 4 yaşına kadar emdi eşşek.

  • mesgul ve huzursuz  (06.07.15 22:45:14)
bebekyapimbakimonarim.blogspot.com.tr

Belki işine yarayabilir , çok faydalı gelmişti bana
  • lilidance  (07.07.15 09:29:32)