100 000 tl'ye iş önerisi

selam arkadaşlar,

100 bin liralık bir sermayemiz ve birkaç farklı fikrimiz var. ancak hiçbirine kendimizi ikna etmiş değiliz. farklı fikirlere açığız, hatta çok iyi fikirler olursa fikir sahibinin de kazanabilmesi için uygun bir ortam sağlayabiliriz.

bu para sizde olsaydı ne yapardınız?

teşekkürler.

Araba çekiciliği, iyi para var uygun ortamda ve reklamı yapıldığında.
Ya da rent a car.

  • redeath  (04.07.15 22:28:37)
abi 100.000 tl ile rent a car nasıl yapıyorsun bize de bi öğretirsen?

  • kosun lan mevzu var  (04.07.15 22:30:42)
Avmlerden iyi olanının seçilip yer kiralanıp bişiler satılması.

  • anonymice  (04.07.15 22:33:07)
Lüks araba alacaksan olmaz tabi :) 20-25binlik arabaları kastettim, tavsiye sonuçta, senin gibi köstek olmuyorum.

  • redeath  (04.07.15 22:33:40)
köstek??

20-25 binlik sıfır araba söyler misin rent a car firmama alıcam.
  • kosun lan mevzu var  (04.07.15 22:34:27)
greenbox stüdyosu

www.google.com.tr
  • edgenabby  (04.07.15 22:56:34)
bence halı saha. o paraya 2 tane bile açılır.

  • washe  (04.07.15 22:57:47)
OTO YIKAMA VE TAMİR, PLAYSTATİON CAFE, İNTERNETCAFE,OTO tamir servisi.

  • viarecta  (04.07.15 22:59:09)
douchebag evet tatlım, fakiriz ve 100 bin lira salt sermayeyle iş kuruyoruz. 100bin lirayla krediler kullanarak 1 senede 1.2milyonluk olan ama ayda 100 bin lira kredi ödeyen bir şirket projemiz var, ama o bu başlığın konusu değil. market veya simitçi açmaya karar verirsek isim konusunda fikrini alırız, teşekkürler.

  • camino real  (04.07.15 23:36:59)
franchising isine girebilirsiniz. Dominos, starbucks veya daha kucuk capli yerel sirketlerle. Buyuk oranda isleri size franchising veren ana sirket hallediyor. Epey de destek oluyolar is konusunda. Tek problemi isin fizibilitesini iyi yapmaniz gerek. Yani burasi kar getirir mi getirmez mi hesabinizi iyi yapin. Bir de her istedigin yere de franchising alamiyosun sirketlerin kendi belirledikleri birtakim standartlar var onlari saglamaniz gerekir.

  • just relax and have sex  (05.07.15 08:05:42)
market dedin de, istanbul'da turizm bölgelerinin birinde müthiş bir tedarikci boşluğu var. sermayeyi boşver lojistik açıdan iyi bir yer bulsam çökücem direk. çılgın para dönüyor.

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (05.07.15 10:06:12 ~ 10:10:00)
Franchise +1

Mealbox websitesine bi bakın derim.
Bi de dominos U da tavsiye ederim.
  • whatyougetiswhatyoudid  (05.07.15 15:40:28)
internetten kadin ic camasiri isine girin kaybedeceginizi sanmam

  • limonpedia  (05.07.15 16:13:15)
subway ve carls j. iyi işliyor son zamanlarda

  • kosun lan mevzu var  (05.07.15 16:26:01)
valla bu işler nasıl oluyor bilmem ama benim ara ara ''toptancı olsam nasıl olur lan acaba'' diye düşündüğüm oluyor. marketlere filan. bizim burda bi içecek toptancısı var adamın dükkanda böyle kasa kasa kolalar maden suları bilimum meşrubat vs var. hem toptancılıkta dükkanın cafcaflı olmasına da gerek yok ve küçük iş yapmıyosun. küçük iş geriyo beni. market geliyor ''abi bana 4 kasa kola ver diyor lök diye iş yapıyosun. toptancılık olayına bi bak istersen. olur da kurarsan yanında asistan olarak çalışabilirim :)

aha bak şimdi aklıma geldi halcilik de var mesela. o da bi nevi toptancılık: www.milliyet.com.tr
  • error522  (05.07.15 16:34:38 ~ 16:38:50)
@error522, bir kamyon maldan 50-60 lira kazaniyorsun market-bakkal toptanciliginda haberin olsun. yani o ''musterinin önüne lök diye bıraktıgın'' 2 koli kolanın karı o kadar komik ki.

ayrıca 100 bin liraya halin kapısından içeri giremezsin.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (05.07.15 17:03:48 ~ 18:47:41)
Bir kaç avm'de stand açabilirsin. Özellikle telefon, tablet kılıfı.
Minimum 5 TL sana maliyeti 50 cent. Muhasebesini yaptığımız bir müşterimiz vardı isim vermeyeyim mutlaka avmlerde gören olmuştur. Adam çok deli para kazanıyordu, hiç düşünmezdim böyle tutacağını.

  • six packsiz  (06.07.15 08:07:21)