gunes lekeleri

az once aynaya bakarken farkettim ki yanaklarimin uzerinde minik minik noktaciklar olusmaya baslamis, cok belli olmuyor ama dikkatli inceleyince var olduklari anlasiliyor. bunlar gunes lekesi mi? oyleyse nasil onune gecilir? gunes kremi de kullaniyorum ama olmuslar iste. bir de bunlari yok etmenin bir yolu yoktur degil mi?

resmen depresyona girdim, uzuldum bunlari gorunce. evet, ne dusundugunuzu biliyorum ama o buton hala aktif degil. tesekkur ederim simdiden herkese.

böyle de güzelsin, boşver bacım

  • mrvengeance  (02.07.15 19:27:51)
Oluşanlar yok olmuyor :( ama güneş kremi kullanmadan çıkma yenileri olmaz en azından. Krem kullanıyormuşsun da görmemişim ilk başta, kaç faktör adı ne acaba korumuyor mu :/ ben bioderma 50+ kullanıyorum 2 yıldır daha önce hiç kullanmadığımdan bir sürü var bende ama yeniler oluşmuyor artık.

  • ekaterina  (02.07.15 19:34:09 ~ 19:36:08)
Geçmiyorsa güneş lekesidir.
Yok etmenin yolu maalesef yok, ameliyatla operasyonla filan oluyor mu bilemiyorum ama.
Krem sürseniz de oluşabilir, güneş altında fazla kalmamaya dikkat edin; özellikle yüz çok hassas.
Hiç üzülmenize gerek yok, benim yanağımda da kocaman bi' güneş yanığı var kendimi bileli [küçükken uyuyakalmışım güneş altında], yazın özellikle ortaya çıkıyor bu ipneler ama onun dışında dikkat bile çekmiyorlar.
  • o my god they killed kenny  (02.07.15 19:38:19)
Solante pigmentayı deneyebilirsiniz güneş kremi olarak.

  • gmzo  (02.07.15 20:34:39)