Yapi kredi, kredi sorusu

Yapi kredi'de maas hesabi actirdim. Simdi soyle bir mesaj geldi "SAYIN MUSTERIMIZ, ONAYLANAN 36 AY VADELI 5500 TL IHTIYAC KREDINIZI EN YAKIN SUBEMIZDEN 15 GUN ICINDE KULLANABILIRSINIZ."

Kredi filan istemiyorum ben, herhangi bir subeye gitmedigim surece kredi cekmis sayilmam diye dusunuyorum. Yoksa bir yerleri arayip iptal ettirmem gerekir mi? Giderayak borca girmeyelim...

her hafta gelecek o mesajlar. aldırma. bişi yapmana gerek yok.

  • washe  (28.06.15 13:51:14)
ahah yok yahu bişey yapmana gerek yok. arada gönderiyolar öyle.

  • tepedeki psychedelic adam  (28.06.15 13:52:33)
Benim hesabim olmamasina ragmen her ay sms geliyor 3600 tl hazir gel al diye. Telefonla da aradilar. Sadece play cardim var ve 1 senedir kullanmamama ragmen.

Birsey yapmana gerek yok yani. Oyle atip dururlar kafalarina gore.
  • halitkin  (28.06.15 13:56:16)
bana 66.000 geliyo her ay :) alışırsın mesajlara

  • isminivermekistemeyensuser  (28.06.15 14:27:05)
bana her hafta çarşamba günü geliyor yapıkrediden. sizin iyiymiş ayda bi gelmesi :) bi hafta 66 geliyor bi hafta 22 başka zaman 33. ayarı bozuk bunlarım azizim

  • washe  (28.06.15 14:45:05)