printer

bakıyorum.

macbook pro (yeni çıkan değil) ile uyum sorunu yaşamayacağım, 100 liraya kadar, prezentabl:))

amaç sadece yazı/makale çıkarmak için. yani siyah beyaz yeter. sayfa yapısıyla istediğim gibi oynayabilirsem daha güzel olur.

öneriniz var mıdır ?

iyi akşamlar..

ya 100 tl lik basit bir şey alma bence çünkü 100 tl ye lazer yazıcı yok ve püskürtmeliler için başta yazıcı fiyatı iyi ama 120-150 sayfa sonra bitiyor ve kartuş fiyatları el yakıyor. Ben bunu kullanıyorum tavsiye ederim; 1000 sayfa yazma kapasitesi var, kartuş bitince de 80-100 arası bulunuyor. www.teknosa.com

yalnız ben de macbookla kullanıyorum ama benimki 2014 mid modeli, seninki ne kadar eski uyumluluk sorunu olur mu bilemiyorum.
  • ekaterina  (26.06.15 20:59:12)
2014 mid benim mac de.

bende samsung ML-???? serisinden bir printer vardı. Bir süre sonra macbook'u tanımamaya başladı ve çözemedim. şu an o printer burda. görünüş kusursuz ama bir sakatlık var tanımıyor.

bu da mesela 100'lerce sayfa sonra kartuşu bitmişti. yine böyle bir şey arıyorum.

dediğini göz önünde bulunduracağım.

teşekkürler.
  • EasyTiger  (26.06.15 21:05:11)
Marka model tevsiye etmeyeceğim ama ethernet(network) desteklemesinde sonsuz fayda var. Hatta eğer modemin yanına koyamayacaksanız wi-fi destekli birşey tavsiye ederim.

  • zombi  (26.06.15 21:18:33)