tatile gidemeyenler:(

cevrenizde surekli birilerinin tatil planlarini duydugunuz su mevsimlerde moral durumunuz nedir?

normal, tatil ihtiyacı hissetmiyorum. istanbul'da yaşıyorum.

  • she was my baby  (25.06.15 15:35:31)
tatili genelde eylülde yaptığım için şimdilik sıkıntı yok. herkes tatilden dönmüşken ben yeni gidiyor olacağım, onlar düşünsün:p

  • peggy  (25.06.15 15:39:43)
İzmir'deyim tatil ihtiyacı hissetmiyorum ve tatil planı yapanları da çok fazla sallamıyorum..

  • EkimBebesi  (25.06.15 15:41:08)
ankarada hava leş gibi olunca tatil beldelerinde de hava böyle diye şartladım kendimi, bu biraz rahatlatıyor. bütünlemeler bitsin de bi :(

  • sen de git sen de unut  (25.06.15 15:45:38)
normal, tatil ihtiyacı hissetmiyorum. istanbul'da yaşıyorum.

  • sutlu nescafe  (25.06.15 15:49:51)
İstanbul'da yaşayanların zihin sağlığı için gitmesi gerekiyor ama deniz kenarı ve küçük ölçekli kentlerde yaşayan bizler için tatil olsa da olur, olmasa da.

  • arandur  (25.06.15 16:34:09)
canım bazen gitmek istiyor bazen de istemiyor, moral durumumu etkilemiyor.

  • stereoseyfi  (25.06.15 16:37:31)
hayatımda hiç tatile gitmedim ben :((

  • elorelia  (25.06.15 16:42:27)
çevreden duyduğum tatil planları hele de bu sıcak havalardakiler bana pek hitap etmiyor o sebeple moral durumumda her zamanki tırt seviyesinde şu ara. bunu dert etmiyorum o sebeple . klimalı ofiste gün ışığından uzakta serin serin yaşamak daha cazip geliyor. ama bugün aşka gelip bi haftalık iznimi aldım, tatil için değil tabi anamgilleri görmeye gitmek için :D

  • bokmuhendisi  (25.06.15 17:02:25)