[ digiturk ] Yeni Başlayanlar İçin Digitürk Sinema

Önerilerinizi alabilir miyim? Evet hata yapıp Digi Türk e abone oldum =) Hangi programları, dizileri delicesine takip ediyorsunuz ve neden? :) Önerileri alalım.

-comedymax'te bişey yok adam gibi
-dizimax lost law&order gibi popüler dizileri verir.
-mymax friends, sex and the city yi sürekli olarak verir. bitince baştan başlar.
-e channel da herkesin severek takip ettiği dr. 90210 ve bi sürü çıplak kadın var.
-moviemax lerde son zamanlarda adam gibi film vermiyorlar ama arada bir güzel filmler oluyor.
-mgm, böle esk ifilmleri verir, ilgin varsa genelde kült filmleri verirler.
-goldmax te de genelde 80-90 yıllarının güzel ve kült filmleri olur.
-türkmax güzel filmler veriyor.
-bir crime and investigation network var ki takılırsan gerçek hayata dönüşün biraz zor olur :)

gerisi zaten bilindik kanallar. bir de şunu bi okursan senin için faideli olur

sozluk.sourtimes.org
  • vengeance is mine  (13.09.09 16:49:04 ~ 16:51:08)
genelde movie max izlersiniz zaten. orda yayınlanan filmler aylar sonra ulusal kanallarda "tv'de ilk kez" diye yayınlanıyor. bu akşam 8'de güzele benzeyen bir film var misal, kaşla göz arası tavsiye edeyim.

aksiyon severseniz actionmax var. tipik kavga dövüş patlamalı amerikan filmleri.

paketinizde dizimax varsa başucu kanalı olsun.
  • rectoa  (13.09.09 17:52:02)
goldmax kesinlikle sinema kanalları içinde en iyi filmleri vereni.movie max bozdu gibi son aylarda,eskiden daha iyiydi.
hallmark vardı ama artık yok,çok ilginç filmler verirdi,ama yokoldu gitti.
western severseniz mgm açık kalsın günde 2-3 western veriyorlar,ben sevdiğim için gayet memnunum.
  • aynali  (13.09.09 17:58:08)
ha bir de soruyla alakalı değil ama yağmurlu havalarda hayır beklemeyin digiturk'ten.

  • rectoa  (13.09.09 18:03:10)
sitedeki film planlayıcıyı bookmarka eklemek elzemdir.
www.digiturk.gen.tr

  • ravioli  (13.09.09 18:11:16)