Dizi önerisi

Merhaba, ben dizi istiyorum evet. Böyle vampirli ne bileyim doğa üstü konulu diziler istemiyorum. (The Vampire Diaries ve The Walking Dead bu ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor.) Gerçekçi dizileri seviyorum yani olabilitesi olan..

İzlediğim dizileri sayayım da fikir olsun..

Lost
Lie To Me
2 Broke Girls
How I Met Your Mother
Friends
Breaking Bad (hafızamı sildirip baştan başlayasım geliyor.)
Dexter (buna da baştan başlarım :) )
Better Call Saul
The Walking Dead
The Vampire Diaries (Nina Dobrev'siz nasıl s.çacaklarını görmek için izlerim.)
Pretty Little Liars
Six Feet Under (ilk bölümünü izledim sadece ama sarmadı.)

Özellikle Dexter'ın yarattığı boşluğu doldursa, Breaking Bad'inkini dolduracak kadar iyi dizi olduğunu sanmıyorum..

Teşekkürler..

Lost, lie to me, dexter falan da çok gerçekçi. Haklısın. İşin zor :)

  • Rumble in the Jungle  (22.06.15 12:44:05)
House md. Basligi kilitle.

  • brad pitt  (22.06.15 12:45:48)
Fargo
True Detective
Peaky Blinders
Luther
  • battal gemalmaz  (22.06.15 12:46:24)
Lost gerçekçi değil zaten. Seneleer önce izlemiştim. Lie to me gayet bilimsel. Dexter'ın da olabilitesi var. Yani doğa üstü şeyleri sevmiyorum demiştim. Laf sokmak yerine dizi tavsiyesi yapsanız daha hoş olur. Konu başlığı hadi çelikşili dizi zevkimi eleştirin değil zira.

  • matilda  (22.06.15 12:46:27)
sopranos +1

eğer gerçekçilik istiyorsan burada bulacaksın.
  • rahip janick  (22.06.15 13:00:16)
The Wire

  • perferil  (22.06.15 13:32:58)
house of cards
house md
the good wife
  • tiny penny  (22.06.15 13:36:35)
true detective
sopranos
battlestar galactica(sci-fi)
  • sttc  (22.06.15 13:39:47)
the office,
parks and recreations,
community,
newsradio,
that '70s show,

the americans,
rizzoli & isles

futurama,
rick and morty

bu son yazdıklarım bilim kurgu ama yine de süper diziler, mutlaka izle.
  • inheritance  (22.06.15 14:15:47)
house md olabilir veya sherlock izle kısa zaten film tadında çerez gibi. bu izlediklerin doğrultusundaa listende sherlock eksik kalmamalı

  • kanarenginiverenmadde  (22.06.15 18:48:05)