Anime film/Dizi önerileri

Tam bir anime cahiliyim.

Death Note izledim şu ana kadar. Ciddi ciddi vakit harcamak istiyorum, nerden başlamalı, ne tarafa gitmeli?

bleach izledim sevdim ama herkes sevmez fazla fantastik,
en popülerleri one piece ve narutodur iisini de izlemedim.

  • basond  (20.06.15 20:43:21)
steins gate
full metal alchemist
van helsing
sword art online
shingeki no kyojin

ben bu zaman kadar sadece bunları bitirebildim. animeyi severim ama her animeyi değil seçici izleyiciyim kısaca. durum böyle.
  • kablelvuku  (20.06.15 21:06:53)
herkesin izlemesi gereken, baş yapıt niteliğinde : fullmetal alchemist brotherhood

geri kalanlar benim önerilerim olucak
sci-fi : steins gate, psycho pass, animatrix(matrix izlediysen)
slice of life-adventure : kino no tabi, usagi drop
comedy (genreleri sıkıyorum :D ) : barakamon, angel beats
aksiyon-fantazi-süpergüç-shounen-seinen-vurdu kırdı: fate/zero, naruto, hunter x hunter, sword of the stranger, nanatsu no taizai
dram : Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen, Hotaru no Haka, Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
psikolojik : Ergo Proxy, Zankyou no Terror
  • glamdr1ng  (20.06.15 21:12:24 ~ 21:13:17)
cevaplar için teşekkürler, genelde fantastik tercih ediyorum ama kaliteli olduğu sürece en saçma şeyleri bile izleyebilirim.

  • archely  (20.06.15 21:22:27)
Tengen toppa gurren lagann

  • inheritance  (20.06.15 21:54:12)
ilk önce baccano ve durarara'yı izle daha sonra üstte yazılanları izlemeye başla.

  • sealth  (21.06.15 09:28:45 ~ 09:29:18)