hepsiburada'dan ram alıyım mı?

www.hepsiburada.com

vatanda falan 270 tl alıyım mı bunu napıyım?

aaal. ne var ki hepsiburada'dan almakta?

  • cern de cayci olmak vardi  (18.06.15 21:43:43 ~ 21:43:55)
herkes kötü yorum yazmış sözlükte. arada kaldım. alıyorum o zaman.

  • ykyt  (18.06.15 21:49:00)
hb'den daha önce alışveriş yapmadım, bilmiyorum. ancak şunu söylemeye geldim:

sözlükte yazan insanlar sadece bir sorun olduğunda gelip yazıyor. belki sözlükte hbden alışveriş yapmış 20 bin kişi var. 19bini memnun, bini memnun değil. ama sadece o bin gelip yazdığı için sanki baştan aşağı sorunlu bir yermiş gibi algı oluşuyor. genel olarak sözlüğün yapısı böyle, çok da takmamak lazım.
  • ack3000  (18.06.15 21:52:30)
ack3000 çok doğru demiş. iyiyden kimse bahsetmez. ama kötü hizmeti herkes herkese anlatır. beni hepsiburdadan bir sürü şey aldım. bir tek sorun yaşamadım.

  • saturn  (18.06.15 21:54:56)
daha önce bu siteden alışveriş yaptım. güvenli bir site. alabilirsin.

  • hasansabbah  (18.06.15 21:56:23)
hb den bir sürü alışveriş yaptım. bazen gecikiyor ama onun dışında sorun yaşamadım.

amma velakin;

www.sanalmarketim.com

burdan al. daha ucuz. ve kendilerine referans olarak sözlükteki başlıklarını gösterecek kadar güveniyorlar. sanalmarketim kadar mükemmel bi online alışveriş sitesi de görmedim henüz.

edit: stoklarında yokmuş sori. şimdi fark ettim. pc parçaları için şiddetli tavsiyemdim sanalmarketim.
  • washe  (18.06.15 22:02:21 ~ 22:03:57)
20 TL daha ucuza satan linkteki firma da var, oradan da alabilirsin. Ben bahsi geçen yerden şu anda kullandığım anakartımı almıştım. Piyasada bulabileceğin en uygun fiyata ürün satan yerlerden biri diyebilirim..

www.mikroset.com.tr
  • EkimBebesi  (18.06.15 22:03:34)
webdenalda ramler de acayip indirim var bi bir bak derim. 1666 MHz ddr3 2x4 corsair vengeance ramleri 200e aldım kargo dahil.

  • mattiadestro  (18.06.15 22:13:25)