Kafa nakli planlayan doktorun basarili olacagini dusunuyor musunuz?

Duymamis olanlar icin:
www.gercekbilim.com
Sizce basarili olma ihtimali nedir? SIZCE.

bence yok. BENCE.

  • devilred  (17.06.15 00:08:47)
basarili olmaktan kasit hastanin yasamasiysa basarili olamayacak. ama bu yolda ilerleme saglanmis olacka.

bu arada kafa nakli diye bir sey olmaz; vucut nakli.
  • nawres  (17.06.15 00:08:54)
olamaz.

  • kuzey li  (17.06.15 00:12:00)
Saçmalık olarak görüyorum. Başarılı olma olasılığı yok.

  • yahveyire  (17.06.15 00:22:46)
boyundan pay pırakırsa bence olur. BENCE.

  • kutsalbok  (17.06.15 00:22:48)
bunun feyk olduğu ve viral reklam olduğu söylendi ama bilmiyorum tab bende.

  • selam  (17.06.15 00:34:21)
elbette

  • neseranni  (17.06.15 00:37:06)
  • simyager  (17.06.15 01:51:54)
Buradaki basaridan kasit nedir once onu gozden gecirmek lazim. Nakil tamamlandiktan sonra 48-72 saat bile hayati bulgular devam edicekse bu bilim dunyasi icin basaridir cunku kisa da olsa operasyon sonuc vermis sayilir ama hasta icin ayni sey soylenemez. Dolasiyla ameliyatin tamamlanmasindan kisa bir sure daha hayayi fonksiyonlaron devam edip hastayi kaybedeceklerini dusunuyorum cunku maymunlarda 1 hafta sonra kaybetmislet, insanda daha kisa surebilir ama bilimsel anlamda basarili olacak.

  • neferkitty  (17.06.15 02:00:15)
kafasını alırlar.
sitenin domain de ayrı bir güven veriyor ha. özhakikibilim. meh.

  • kargn  (17.06.15 02:36:03)
Olm ne kafası lan. Metal gear solid virali diyorlar olaya. Yoksa ?

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (17.06.15 03:21:43)
böyle saçmalık ne gördüm ne duydum.

  • vapurlarfalan  (17.06.15 08:49:50)
Siteye takilmayin. Baska sitelerde de var ayni haber bir suredir:)

@neferkitty, "SIZCE" basariya ulasacak mi diye sordum, hem de buyuk harfle sordum ama ise yaramadi:)
Maymunlarin cogu birkac saat icinde hayatini kaybetti diye biliyordum, hayatta kaldigi surece de hareket edemediler diye biliyordum, 1 haftayi duymamistim.

Tip bilimi ile alakam yok, tamamen sahsi tahmin yurutuyorum ama asla basarili olacagini sanmiyorum, kac saat daha nefes alir bilmiyorum ama kolunu bacagini asla kipirdatamayacagina dair cok saglam bir bahse girecegim. Hareket edemeden olecegini tahmin ediyorum. Saglam bir kumar kumar oynayabilirim:)
  • stavro  (17.06.15 17:10:57)
dostum nefes almaktan bahsetmişsin ama o vücut nefes almaz. nefes alma güdüsü beyinden gelir kafa nakili yapılan hayvan zaten bütün sinir sistemini kaybetmiştir ve dikişle sinir sistemini aktaramazsın.

basit programlama bilgisi olan insanlar için anlatacak olursan bir objective-c kodunu .net üzerinde çalıştıramazsın.
  • vapurlarfalan  (17.06.15 18:54:11 ~ 18:56:28)