Yerli yabancı şarkıları nereden indiriyorsunuz?

Bu iş için kullandığım en son program Limewire idi oradan hesap edin yani :) torrent filan takılıyorum ama oradan tek tek bulmak zor illa liste olarak indireceksin. Tek tek istediğiniz parçayı nereden indiriyorsunuz?

youtube'tan bir ssite aacılığıyla, youtupe mp3 downloader yaz google'a.

  • dirildimde geldim  (13.06.15 13:44:12)
  • bir garip seyyah  (13.06.15 13:47:41)
Youtube amcadan ödünç alıyorum, sonra zaten ses altı üstü, salıyorum gökyüzüne, dönerse onundur, dönmezse zaten hiç onun olmamıştır :)

  • bigbadabum  (13.06.15 13:51:09)
diskografi için torrent, tek tek şarkı indireceksem mp3 rocket'ı kullanıyorum. youtube'daki videolardan falan alıyor o da zaten çevirmeyle falan hiç uğraşmıyorum. yazıyorum hoop iniyor. akp'den önce yoktu.

  • der meister  (13.06.15 13:59:11)
Ulozto.net

Ne ararsan var. tek tikla yuksek hizda indirirsin. Filmleri falan buradan indiriyorum artik torrenti biraktim.
  • halitkin  (13.06.15 14:21:42)
valla ben takıntı sahibi insanım diskografi hariç indirmiyorum. ondan torrent yetiyor bana.

  • ghilleinthemist  (13.06.15 14:27:09)
iTunes'dan satın alıyorum. Lütfen torrent indirip hırsızlığa karışmayın. iTunes'da, benzer sitelerde sadece şarkı satın alabiliyorsunuz, albümün hepsini almak zorunda değilsiniz. Spotify falan ile satın almadan da dinleyebiliyorsunuz malum. Ne gereği var torrent'a.

  • iamelf  (13.06.15 16:08:43)
ayda 10 liraya spotify butun bu dertlerden kurtariyor

  • sAINT  (13.06.15 17:26:08)