yüzme nasıl öğrenilir?

ulan bi türlü beceremiyorum şunu. çocukken hiç hevesim yoktu, öyle denize gitmişliğim falan da nadirdi zaten.

bi kaç sene önce kursa gittim, ama çok beceremeyince devam edemedim. su üstünde kalmasını öğrensem en azından o bile yeter :)

yaş da 27 falan oldu. istanbul'da avrupa yakasında levent civarında iyi öğreten kurs falan var mı? bu sene öğrenmek istiyorum artık.

  • unless you gotta better idea  (09.06.15 13:35:18 ~ 13:35:47)
Ayaklarının toprağa, taşa değdiği yerde ayaklarını yerden keserek.

  • bigbadabum  (09.06.15 13:42:47)
merak etmeyin suyun üstünde kalmakta bir şey yok. daha doğrusu yüzmeyi öğrenince üste kalmayı bile istemeyeceksin :)

ben ankara'da yaşıyorum kurs önerisi veremeyeceğim ama havuzu olan coğu spor salonun hocası ders veriyor. bunlar genelde 7-10 saatlik kurslar oluyor 7.den sonrada yüzmeyi sıfır bile bilsen yüzde yüz olmasa da serbest stile en yakın şekilde öğreniyorsun.
  • kutsalbok  (09.06.15 13:49:29)
altinkulac.com.tr
yetişkinler için birebir ya da grup dersleri var

  • 65 derece  (09.06.15 14:11:32)
tam da leventte "spor yazarları derneği" var. havuzları güzel, açıklı kapalılı ve yetişkin kursları var. iş çıkışı dersleri var özellikle. onlara bir bakın

  • shubulubapshubaptishaluva  (09.06.15 14:33:14)
35+ yim, bana yüzme ögretmeye kalkanlari siralasam fizana yol alirim. EN son hanim beni yüzme kursuna yazdirdi. Yüzme hocamiz da yaslica bir Isvicre'li hanimdi.Olimpiyatlarda dereceye girmis, madalyali filan. Kurs bitti ama ben hala ögremedim. Olmuyunca olmuyor demekki,fazla kasmamak lazim

  • beholderrulez  (09.06.15 14:38:32)