bu iş tutar mı sizce?

şimdi elimizde bir firma var. uydu alıcısı pazarlıyor.
uydu alıcısını 470 liradan satacaklar, alan kişinin internet faturasını 60 liraya kadar 5 yıl boyunca ödemeyi taahhüt ediyorlar.
uydu alıcısında altta bant şeklinde reklam geçecek. veya bir zarf ikonuna tıkladığınızda reklam açılacak. bu reklamları izledikçe de size tanımlayacakları kartta para biriktirip istediğiniz yerde harcayacaksınız.
sizce bu iş yürür mü? siz olsanız alır mısınız?

almam

  • lutah  (06.06.15 13:59:24)
almam.

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (06.06.15 14:03:09)
Sikerim reklamını derim almam

  • all girls dream  (06.06.15 14:04:48)
hayatta almam reklamlardan nefret ediyorum ve imkanım varsa onları görmemek için para ödüyorum.

  • kuzey li  (06.06.15 14:04:49)
Almam. Bence tutmaz.

  • orient blue  (06.06.15 14:05:55)
reklam bu ülkenin kanayan yarası, en çok küfür yiyen meslek dalı. bahsettiğiniz sistem de çok karışık kimse uğraşmaz.

  • masa penisi  (06.06.15 14:07:08)
millet sadelik peşinde çok karışık ben okurken üşendim, babam ve o kafadaki aile babaları hayatta bulaşmaz.

  • herkese saygili deist  (06.06.15 14:11:48)
Anlamadığım nokta 60 liralık faturayı 5 yıl boyunca nasıl ödüyorlar? Yani toplamda 3600 liralık faturamız ödenmiş mi oluyor bunu alınca? Eğer öyleyse makineyi alırım izlemem?

Durumu anlayamadım yani.
  • mr.goodcat  (06.06.15 14:29:22)
nedense kimse 5 yılık internet faturası meselesine eğilmemiş. İnternet ücreti hep 60 tl kalsa 60x12x5=3600 tl yapar 5 yıllık kazanç kazanç. Zarf şeklinde reklam gelip benim açmam beklenecekse katlanılabilir.Şu an öylemi bilmiyorum ama D-smart da böyle yapmıyor muydu?Ayrıca reklam izledikçe birikecek para meselesi var. Eğer izleme garantisi istemeyecekseniz, millet 2. uydu alıp koyar bunu kenara bence.Benim ilgimi çekti sonuç olarak, alma ihtimalim var.

  • delicevat  (06.06.15 14:32:31)
almam komplike şeyleri sevmiyorum

  • efrasiyab87  (06.06.15 15:01:34)
donanimhaber oluculer pazarinda satarsin bunu. alani cok olur :)

  • tek basina avlanan kanarya  (06.06.15 15:02:46)
Para verip usune reklam mi izleyecem altta bir de. imkansiz almam.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.06.15 15:56:32)
60 lira muhabbeti elden ödeme değildir. Max aylık 60 lira kazanmak ve bununla ödeme gibi birşey olabilir. Giden 470 lira olur. ki küsürat veriyor. Yoksa dolandırıcı olduğu anlaşılır. İnternet faturası çok muallakta.

  • rhan  (06.06.15 20:25:05)
@rhan, hayır reklam izleyerek ödemek değil bu, 60 lira kesin ödenecek. reklam izleyerek kazanılan para ayrı.
benim anlamadığım ayda 60 lira ödeyeceğine neden uyduyu bedava vermedikleri. böylece yine reklam gösteriminden insanlara para kazandırabilirsin ve daha fazla uydu alıcısı dağıtabilirsin.

  • cekilmis gayfe  (06.06.15 20:30:32)