Duyurunun sevgili iç mimarları acaba uyar mı birbirine?

www.ikea.com.tr Balkonumuzda bu koltuk var, karşısına küçük bir masa ve 2 sandalye almak istiyorum fakat mobilyacı dükkanı gibi olmasın diye farklı bir şey alasım var, şunları alsam yakışır mı ?

www.krvn.com.tr

veya sandalye ahşap olsun yine derseniz şu da olabilir.

www.ikea.com.tr

Yoksa hiç uymaz çok salak mı durur?

Bir de bu çiçeklik mi diğeri mi?

Seçenek a: www.krvn.com.tr

Seçenek b: www.ikea.com.tr

Teşekkürler.

bence sandalyelerin ikisi de olmaz ama illa biri olacaksa beyaz ahsap daha uygun olur. İlk masa ve sandalye birbirine cok uygun ama koltugun tarzi daha sporumsu. Birinci masa sandalyeyi alirsaniz, birinci ciceklik, ikinciyi alirsaniz ikinci ciceklik. Bence kotunun iyisi olarak ikinciler uyumlu. Biraz goz gezdirip link koyarak editleyecegim.

Simdi baktim da zaten kendi takimi varmis ya, bence en iyisi o olur. www.ikea.com.tr bunu alip uzerine www.ikea.com.tr bu koyularak. masa da bu www.ikea.com.tr

ya da ılla farklılık ıstıyorsaniz www.ikea.com.tr bu sandalyeyi alip ustune koltugun ahsap olan yerinin renginde minder alip koyabiirsiniz bencccce.

www.ikea.com.tr bu daha tatlis olur bence :)
  • yuzır  (02.06.15 13:49:25 ~ 13:54:19)
@yuzır ama o çiçeklik saksı koymaya uygun değil toprak koyup çiçek dikmeye uygun :(

Bi de yerler dış mekan parkesi ahşap, salıncağımız var o da ahşap, koltuk ahşap her yer ahşap olacak yaa :(
  • ekaterina  (02.06.15 14:08:32 ~ 14:11:04)
hmm anladim, yani cok begendiyseniz onlar da olur ama bence temayı bozmayın :')

  • yuzır  (02.06.15 14:11:55)
bence de ferforje olanlara hiç bakma, çünkü onların modelleri çok oryantal kalıyor, ve bence balkon koltuğunuz çok tatlıııı orada yaşayabilir miyim? :3

ciddileşirsem, bence de tahta sandalyeye yönel ama beyaz tahta yerine aynı renk tahtadan devam etmeni öneririm, hareket gelsin istiyorsan da mesela halihazırdaki koltuğuna renkli-desenli kırtlentler alabilirsin, yastıkların kumaşından da mesela tekli koltukların oturma yerlerine yastık yaptır, kırlentlerini ise beyaz yap, gibi. ben biraz klasiğimdir de ev döşeme konusunda :D
  • pasp  (02.06.15 14:26:58 ~ 14:27:10)