Tik Koymayan Uyuzlar!!!

Doğru cevaba, yardım edilen cevaplara tik koymayanlara uyuz oluyor musunuz?
Benim boğasım geliyor!!!

oluyorum

  • limoncello  (01.06.15 16:08:49)
Olmuyorum ama bu hesabimla fetis meselesi haline getirdim tik verilmeyen cevaplari siliyorum.

  • floydian  (01.06.15 16:10:57)
beklediği cevaba tik atmayanların allah cezasını versin. gördüğüm yerde gebertebilirim. hiçbirine tik koymamışsa sorun etmiyorum ama.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (01.06.15 16:11:31)
Can sıkıntılık bir şey yok. Sadece site kuralları vs.
Küçük uyuz olunacak hareketlerden biri gibi geliyor. Apartmanlarda çöpleri zamanında koymayan insanlar, kapıların önünde bulunan ayakkabılar, camdan silkilen halı, garaj önüne bırakılan araç vs.
Emekli oldum da ben, o yüzden bu huysuzluğum. :)
  • arockm  (01.06.15 16:11:46)
Hayır olmuyorum.

Edit: Tikin ne işe yaradığını ve tiklere bağlı olan yüzdenin ne işe yaradığını biri açıklayabilir mi?
  • elitist  (01.06.15 16:12:40 ~ 16:21:56)
olmuyorum.

  • doxanikee  (01.06.15 16:14:40)
valla tikimde değil böyle mevzular :) inceden bi ulen.. diyorum ama.

  • bigbadabum  (01.06.15 16:16:34)
Ben cevabımı uzun/kısa uğraşıp yazıyorum bir süre sonra tik gelmezse cevap doğru bile olsa işe yaramamış gibi düşünüp siliyorum..

Edit: Bazıları da var hiçbir cevaba tik atmaz onlar da ayrı bir cins..
  • EkimBebesi  (01.06.15 16:17:09 ~ 16:18:57)
tik atılması bana bir şey kazandırmadığı gibi atılmamasıda hiçbir şey kaybettirmediği için umrumda olmuyor. umursayanıda anlamıyorum.

  • metalon  (01.06.15 16:17:13)
tik kullanma olayına hiç hakim değilim. 'gördüm' anlamına geliyor sanıyordum. tik konulmayınca uyuz olmuyordum; ama olmalıymışım gibi hissettim. :)

  • şatodakiyabancısın  (01.06.15 16:18:27)
hemde nasıl.. yüzdemi düşürüyorlar arkadaş!

  • synche  (01.06.15 16:18:57)
bir şey diyeyim mi; ben hiç tik koymadığımı fark ettim. bir anlamı olduğunu bilmiyordum bu kadar.

  • şatodakiyabancısın  (01.06.15 16:28:50)
ben bazen siliyorum bile cevabımı. beğenmediyse kalmasın orada.

  • aithra  (01.06.15 16:30:34)
Daha önceki mesajlarına bakıp cevap vermemek gerekli belki de. Bir de bunların cevap istediği gibi olmayınca tik atmayanı var, daha fena.

  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (01.06.15 16:34:13)
olmuyorum. boşver sen de olma. sen cevabını yazmışsın, o kutuda tik olmuş olmamış çok önemli değil.

www.reactiongifs.us
  • battal gemalmaz  (01.06.15 16:37:04)
Pek umrumda olmuyo açıkçası.

  • amelie poulain  (01.06.15 16:40:32)
  • der meister  (01.06.15 16:42:13)
Bilmiyorlar ki. Ben ilk duyuruya üye oldugumda bilmiyordum. Daha sonra tesadüfen fark ettim. Boş kutucuğa imleç gelince şekli değişiyordu tikladim öyle öğrendim. Bildiği halde yapmayanlara kafam girsin

  • sormayageldim  (01.06.15 16:48:53)
Hos bir sey degil, cevap hosuna gitmedigi ya da duymak istedigi cevap olmadigi icin tik atmayanlar oluyor. Oldurecek degiliz ama iyi degil tabi.

  • stavro  (01.06.15 16:49:58)
sanırım duyurunun ısıtılıp ısıtılıp önümüze getirilen sorularından biridir bu. hiçbir cevapta tik yoksa sıkıntı yok. tik olayından haberi yoktur diyip geçiyorum. kimisi vardır -bende zaman zaman bu gruba dahilim- yalnızca doğru cevaba tik atar. uyuzluk olduğundan değildir bu. mesela "şöyle bi film vardı neydi ismi" diye sorarsın. a, b ve c cevapları gelir. doğru cevap b ise yalnızca b'ye tik atarsın. bu normal. ama sorduğu sorunun içinden cevap seçip istediğine tik atıp istediğine atmayan kişi evlat olsa sevilmez. bunları benim de boğasım geliyor.

edit: tik koyma da göreyim :) www.youtube.com
  • lionel andres  (01.06.15 17:39:46 ~ 17:50:05)
Uyuz olmuyorum, boğasım da gelmiyor ama rahatsız oluyorum emeğe saygı gösterilmediği için. Tartışılacak ya da cevaplanacak bir sorun olabilir verilen cevapta, o durumda ben tiki veriyorum ve de ya ben açıklık getiriyorum/ya da cevaplayandan açıklık getirmesini istiyorum.

Bunu yapmak varken tik vermeyerek pasif agresif tepki gösterenler aslında oldukça komikler.
  • whimsical  (01.06.15 17:42:49)
uyuz oluyorum

  • basond  (01.06.15 17:58:07)
ben cevabımı siliyorum.

  • teknikekip  (01.06.15 18:00:08)
hayatta karşılıksız birşey yoktur derler tamam ama ben bu platforumda insanların ne kadar birbirlerini tanımadan yardımcı olduklarını gördüm derdi tik olanlar tik almak için yardımcı olanlar zaten verdikleri cevaplar sadece yanıt olsun diye yazdıklarından alamıyorlar dır yada çoğu bu olayın farkında değil ondan hem ne gerek var bunlara kaldırsınlar bu tiki miki

  • dilem  (01.06.15 18:24:23)