aras kargo

Merhaba, bir siteden alisveris yaptim ve iki haftadir aras kargonun keyfini bekliyorum kargoyu getirmeleri icin. Subeye zaten ulasilamiyor. Cagri merkezinden paketin gecen hafta subeye ulastigini, hatta eve gelip bulamadiklarini soylediler. Yok oyle bir sey, imkansiz. Cagri merkezinde daha da sinir etriler. Anket yapmislar. Hoslarina gitmeyen cevap olunca tekrar tekrar yanlis tusladiniz deyip kapatiyor ya var mi boyle bir sey. Ben bu siparisten de sogudum. Beklemek de istemiyorum bugun de gelmezse. Alisveris yaptigim siteye ulasip bu durumdayken iptal edebilir miyim alisverisi? Tesekkurler.

aras kargo hep aynı yapıyor,
bana da bir siteden aldığın şeyleri getirecektiler.

takip ediyorum siteden, 2 kere gelmişler yokmuşum evde öyle gözüküyor.
oysa evdeydim tüm gün.

gidip şubeden aldım, bunu ifade ettim.
evde yokmuşsunuz demek diye zırvaladılar.

alışveriş yaptığınız siteye şikayet edin, çalıştıkları kargo firmasını değişsinler.
siteye direk bu konuyu bahsederek de iptal etmek istediğinizi söyleyin bence.
  • livaneli kadir  (01.06.15 13:23:43)
Simdi alisveris yaptigim siteyle gorustum kargo sirketlerini degistirmelerini de onerdim. Orasi da ayri sacmaladi. Kargo takip numarasi gondermedi, tekrar tekrar istedigim halde. Kozmela.com Tum birikmis sinirimle ve pmsimle ben de subeye gidip cirliycam simdi. Icinde far paleti var iki haftadir ordan oraya giden pakette. Ona bir sey olmussa eger cok yazik olacak kendilerine.

  • Domuz  (01.06.15 13:50:43)