starbuckstan mug ile kahve alma

selam duyuru,

benim kuzen bana bi mug birakmis. daha once hic almadim, alani da gormedim ama starbucksa bu mugla gidip bana chai tea latte, atima da yem diyebiliyor muyuz?

gorsel: iste o mug

alabiliyorsunuz, hatta daha ucuz oluyor standart fiyatin 1 2 lira altinda aliyorsunuz

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (31.05.15 15:31:55)
@karakter

iste analitik zeka. bu cevapla bizden bir adet el girgiri kazandiniz, musait bi zamaninizda adresinizi verin yollayayim.

@dusunuyorum

tesekkur ederim, cevap gibi cevap.
  • xfestos  (31.05.15 15:33:42 ~ 15:34:18)
bu mugların boyutu tall'a denk geliyor. en küçük boy. 50 kuruşluk bi indirimleri var. alabiliyorsun kesinlikle :)

edit hatta içinde önceki kahveden yapışanlar varsa sıcak suyla çalkalatabilirsin bile
  • canercuxy  (31.05.15 15:56:37 ~ 15:57:55)
veriyorlar. mug ı uzatın onlar temizleyip kahveyi veriyorlar sizde afiyetle içiyorsunuz

  • Sskywalkeremre  (31.05.15 15:57:22)
caner kardesim guzelce aciklamis. aferim caner ben alirken iyi takip etmissin. :D

fakat karribu da ve nero da herhangi bir indirim yapmiyor namissizlar. indirim sadece starbakslarda gecerli. o da dedikleri gibi 50 kurus zaten.
  • ne desem bilemedim  (31.05.15 16:03:44)
Verirler, hatta çevreyi koruduğunuz için indirim yaparlar.

  • dokuz numara dort yildiz  (31.05.15 16:42:57)