kafamda çözemediğim ağrı

efendiler,
şakak bölgemden başlayıp çenemin üstüne kadar vuran tatlı bir ağrı var. böyle beynim çekiliyor gibi oluyorum. acaba nedir bu ağrı bilen var mı ? sanki şakaklarıma dokunuyorlar da ondan gıdıklanıyorum. bu yüzden uykuya dalamıyorum acaba nedendir ? istisnasız haftada 2 kez alkol kullanırım acaba bu bir alkol krizi mi ? ben alkolik mi oldum yani ? 2.5 haftadır ağzıma sürmedim ramazandan dolayı.

beynimde acayip şeyler olduğu için soruma burada son vermek zorundayım

k.i.b. a.e.o.

esen kalın
hoşça kalın
peker açı kalın

cok gulmus olabilir misin? onun disinda cene eklemlerinde sorun olabilir. alkol krizini bilemicem.

  • ermanen  (09.09.09 04:18:29)
gülmedim. çene eklemi olabilir alkol krizi aklıma geldi diye söyledim. hani hep derler ya kafam çekiliyor falan. ellerimde titreme falanda yok zaten

  • Ayiyogi  (09.09.09 04:21:23)
dostum bir psikoloğa gitmeni öneriyorum.

  • slevinkelevra  (09.09.09 04:54:33)
selami şah in
sensin di mi abi?

  • joepiscopo  (09.09.09 05:23:27)
temporal arterit desem? iltihaplı damar romatizması yani.
inşallah değildir, diğer arkadaşların dediği gidi çene kasılması falandır. annemde de benzer bir ağrı vardı. gerçi onunki pek tatlı matlı değildi. daha sonra boyun, ense ve omuzlara vurmaya başladı. çok geç teşhis konabildi. nerdeyse bir on yıldır ilaç tedavisi görüyor.
ağrınız artarsa yada genişlerse bir romotolag'a gitmenizi tavsiye ederim.
  • halanne  (09.09.09 12:02:35)
bende de benzer bir durum vardı hatta ilk ağrı çenemde başlamıştı sonra alnıma ve şakaklarıma vurdu. aha s.çtık dedim migren olduk diye doktora gittik sonra muyane sonrasında doktor 20lik dişlerimin çıkmak üzere olduğunu ve bu dişlerin baş ağrısı kulak ve şakak ağrısı yapabileceğini söyledi.şimdi evde oturuyorum bakalım doktor korkusu var biraz :) umarım yeni gelen dişler yer yok diye yanaklarımdan çıkmasında

  • schizophrenia  (13.09.09 13:02:57)