juventus-barça kim yener?

kim yener?

barça barçalar.

  • zgrydn  (28.05.15 21:52:26)
Barça ezer geçer. Iddia varsa ben de oynayim. Oranlar nasıl?

  • widee  (28.05.15 21:52:45)
Hande.

Barça kazanır gibi geliyor bana.
  • otonom  (28.05.15 21:59:57)
ben üterim hepsini.

  • bigbadabum  (28.05.15 22:05:12)
90 dakika 1-1 berabere biter. uzatmalar da 2-2 biter. penaltılarda juve alır.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

ya barça kesin favori tabii ama şampiyonlar ligi finali için 1,62 oran çok düşük. bets10 öyle vermiş. iddaa 1,50 verir muhtemelen. tamam barça'ya 1,62 bulmak her zaman iyi ama şampiyonlar ligi finali bu. çok çok riskli ve lüzumsuz bir bahis olur bence. ayrıca, juve'yi çantada keklik görenler büyük hata yapıyor. evet bir barça değil ama taş gibi takım juventus. finale gelmelerinde şanslı kuranın katkısı yadsınamaz olsa da burada öyle 2-3 gol yiyip yenileceklerini hiç mi hiç zannetmiyorum.

ben 2,34'ten juve yenilmez bahsi alacak kadar da cesur değilim ne yalan söyleyeyim ama hem gönlüm hem de mantığım "juventus lan bu boru mu, öyle tek taraflı maç olmaz" diyor.
  • der meister  (28.05.15 22:06:31)
aga barca baska oynuyor. neymar-suarez-messi gibi dunyada esi benzeri olmayan bir ucluleri var adamlarin. bu sene zaten 125 gol mu ne atti bu ucu.

  • baldur2  (28.05.15 22:10:08)
der meister +1
juventusu hafife almak olmaz oraların takımıdır juve.
kim yener? barca baskılı futboluyla bi tık önde, ama juve'de defans ve kale sağlam. real'i elediklerinde return of the king dediler artık. kısacası iki ucu b.klu değnek. ömer üründül gibi 3 ihtimalli bi maç demek istiyorum asdşijasd

neyse final havasının da başka olacağını ve iki takımın da hata yapmamak için kontrollü oynayacağını düşünürsek, bahisseverler için ilk yarı 0 oranları cazip gelebilir. ilk yarı 0 oynar atarım bişeyler tek maç açarlarsa
  • Improbable  (28.05.15 22:25:11)
Valla buffon, pirlo, tevez gibi adamlar olunca belli olmaz diyorum. 1 frikik, bir ara pas ile gol bulabilirler. Kaldı ki savunma yapacakları zaman iyice köpeğe de bağlayabilecek kapasiteye sahipler. Çok atletik oyuncuları var.Barça rahat alamaz gibime geliyor.

  • emiter  (28.05.15 22:56:49)