[]

Makyaj Sorusu

Ben uzun süredir şu kapatıcıyı kullanıyorum: www.clinique.com.tr

Alırken kadın gözümün altına da üstüne de sürdüğü için ben de hep öyle kullandım senelerce. Gözümün üzerine sürdüğüm eyeliner falan da hep göz kapağıma bulaşırdı. Fakat geçen denedim, kapatıcıyı gözümün üstüne sürmeyince bulaşma olmuyor veya çok geç ve çok az oluyor.

Ayrıca sürdüğüm rimeller de gözümün altına çok bulaşıyor. Kısa bir süre sonra zombi gibi dolanmaya başlıyorum etrafta. Demek ki gözümün altına da sürmesem bu kapatıcıyı, oraya da bulaşmayacak. Fakat gelin görün ki benim gözlerimin altı kara, bep yorgun ve hasta gibi duruyor. O yüzden bir şey kullanmam şart.

Bu problemi ortadan kaldıracak bir ürün önerebilir misiniz? Kullandığım rimelleri yves Rocher'den alıyorum. Bir tane de Kiko var ama o da bulaşıyor. Hep waterproof kullanıyorumm

Teşekkürler şimdiden.

 
bu yazıyı ve videoyu tavsiye ederim, çok yardımcı olacağını düşünüyorum.

www.sebibebi.com
  • siedorf  (25.05.15 13:10:06) 
Goz kapagina kapatici suruldugunu hic gormedim. Eyelid primer kullanabilirsin orasi icin mesela the balm put a lid on it. Bir de likit kapaticilardansa sticklerin daha kapatici oldugunu dusunuyorum mesela max factor erace ve bunun ustune de maskaranin bulasmasini engellemek icin setting powder ya da normal pudran.


  • Domuz  (25.05.15 13:11:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.