Takısal yardım

selam arkadaşlar.

özel bir gün değil. içimden geldi aldı'lı bir hediye planlıyorum. şu luzdemia'yı takip ediyordum, bana güzel gelmiyordu aslında ama şöyle bir şeyi beğendim biraz: luzdemia.com

ama bir iki arkadaşım burdaki hiçbir şeyi beğenmemiş. şaşırdım ben de, aslında biraz içime sinerek alacaktım. (her şeye rağmen muhtemelen yine de alıcam çünkü beğeneceğini düşünüyrum, bayılmasa da)

yine de size de sorayım ve alternatif fikir de alayım dedim.

çok "prenses" işi bir şey bakmıyorum, çok "resmi" bir şey de bakmıyorum, çok "özel gün" bir şey de bakmıyorum. ne bakıyorum bilmiyorum :(

ben de begenmedim. bana alinsa begenmis gibi yapardim. bence suna 120 tl vericegine en minnakindan altin kupe alirsin. nokta seklinde veya ortasinda zirkon olan. minimalist takil :p

  • shotgunwoman  (23.05.15 10:08:47)
tamam ya daha fazla direnmicem arkadaşlar :))

bana standard şeylerin dışında takılar bulunan site ismi atın :)

(standard şeylerden kasıt: sonsuz kolyesi, melek kolyesi vs. :D)
  • kamera motor  (23.05.15 10:14:48)
ille internetten bakman mı gerekiyor? çıkıp dışarıda dolanıp alsan?
tarif ettiğin duruma (içimden geldi aldı) çok daha uyumlu olur ilk beğendiğini alırsın

luzdemia daki kolye içimdeki minicik arkadaşların daha farklısı olursa gideri olur sanırım.
ve ayrıca içimden geldi aldım için 12o tl çok fazla değilmi sanki? (ben direkt kanka falan diye düşündüm tamam vurmayın :( -
  • indescribable  (23.05.15 10:44:54)
evet linktekini ben e beğenmedim. hele buna 120 tl filan yok asla.

standart şeylerin dışında diyorsan tasarım ürünlere bir bak 120-130 u gözden çıkardıysan en azından tasarımların en ucuzlarından bişey bulabilirsin.
yüzük yada bilekliklere de bak kullanmayı seviyorsa:

www.incidenonline.com
  • gis  (23.05.15 11:02:07)
çok kötü bu kolyeler ya sakın alma o kadar güzel takılar var ki piyasada bir mangoya bile gitsen daha güzel tarz kolyeler bulursun bu markanın takılarının reklamını bloggerlara yaptırıyorlar insanlar da bir şey zannediyor valla bedava verseler takmam.

  • k  (23.05.15 11:14:14)
Aciliyeti yosa eğer Etsy'den bakabilirsin. ben çok aldım, 11-12 günde geliyor. Uygun fiyatlı , hoş şeyler var. (bkz: )
www.etsy.com

  • old possum  (23.05.15 11:18:10)
linki sana attıktan sonra biraz ben de baktım. Hediye alınacak kişinin yaşını bilmiyorum fakat ben şu ikisini beğendim. Hem bir örneği daha olmayacak başkasında hem de daha ucuz

www.incidenonline.com

  • gis  (23.05.15 11:27:29)
bu fazlasıyla prenses, aynı zamanda da kötü. almayın bence o daha güzellerine layık :p

  • kanzavuri  (23.05.15 11:30:01)
arkadaşlar çok teşekkürler yardımlar için.

şu incideonline'daki şeyler, pek istediğim türden değil. yani daha ne bileyim, ince askılı bir kolye falan bakıyorum. en azından bu sefer için.

yardımları beklemeye devam :(
  • kamera motor  (24.05.15 09:17:32)