Sevgilinizin dediği/sizin dediğiniz unutulmaz cümleler neler?

Size denen ya da dediğiniz aklınızda yer etmiş arada anımsadığınız cümleler neler?

Acı veren de olur romantik de herşey olur. Aklınızda yer edenlerden...

"Ben senle evlencektim. Sen bitirdin bu iliskiyi."

Hala serefine iciyorum.
  • a man who walks alone  (22.05.15 01:35:28)
Ayni memleketliyiz bi düğünde onlarin köyüne gitmistim. 5. veya 4. ayda falaniz iliskimizde.
Benden uzakta duruyir aramizda baya bi mesafe var. Kimse bilmiyor tabi o zamanlar bizi.
Ordan mesaj atti "soluna dön orda yesil evin yanindaki ev var ya iste sen oraya gelin olacaksin"
Benim icin duydugum en güzel cümlelerdendir. Tekrar aşık oldum.
  • takilagimacanim  (22.05.15 01:55:11)
"Seni sevmiyorum!" Hem söyledim, hem duydum...

  • bigbadabum  (22.05.15 01:59:18)
  • shotgunwoman  (22.05.15 02:13:36)
"Sen güzel bi kadın değilsin"
( küfrediyorum içimden hala)

  • isimmisimyok  (22.05.15 04:11:16)
Bundan on küsur yıl önce, aynı fakülteden bir sevgilim oldu. Oldukça problemli biriydi. Kavgacıydı, bağırıp çağırmak ve sürekli tahakküm kurmak için girdiği garip histerik tavırlar dışında akılda kalır bir detayı yok.
Ayrılmak istiyordum, o da bunu anlıyordu bunu anladığı dönemlerde vicdan azabı yaşatmak için türlü yalanlar söylüyordu.
Bir gün pizzacıya gittik. Bana söylediği sayısız büyük yalanın üstüne şirinlikler yapıyordu. Elinde bıçakla pizzaya girişti.
"Aşkım, soğudukça kesmek zorlaşıyor." dedi yapmacık bir neşeyle.
Cevabım oldukça net oldu. "Evet, tıpkı ilişkimiz gibi."
Fakat, bu cevabı anlamadı. Zaten mütemadiyen yaptığı espriyi açıklamak zorunda kalan ben, bu sözle de ne kastettiğimi anlatmak zorunda kalmıştım.
  • kalemdefter  (22.05.15 08:08:04)
Zat-ı şahaneletinden duydum bunu. arada aklıma gelir elim ayağım boşalır, hala aynı fikirde mi diye düşündürür

Seninle kapandı bu işler, senden sonra aşık olmadım kimseye olmayacağım
  • cecilia  (22.05.15 08:41:37)
bir hafta görüşmediğimiz bir zamanda "aşkım seni çok özledim" ve ben yakışıklı olmadığım halde "benim için çok yakışıklısın" demesi..

çok çabuk pes ettin be.
  • dokuzonbeş  (22.05.15 08:45:56)
seni tanıdığım güne lanet olsun

  • bana da mi lolo  (22.05.15 08:49:11)
"Bencilsin".

  • humblebirth  (22.05.15 08:49:53)
uykusunda göbeğime şap şap vurarak "dişi mi bu dişi mi?" deyişi. kurbanlık koyun seçiyordu herhalde uykusunda. :)

bu benim için unutulmaz çünkü daha yeni oldu o yüzden daha unutmadım :p
  • headredhead  (22.05.15 08:58:21)
Ben uyurken yastığım yanına yazıp bırakmıştı.

"rüyalar gecenin akvaryumudur, rüyalarımın kadını, seni seviyorum"
  • old possum  (22.05.15 09:06:08)
"ben sana çok aşık oldum. Öyle böyle değil her fikrine her hareketine her şeyine aşık oldum"

ben bu mesajı defalarca okumuştum tabii görünce ^^
  • alaimisema  (22.05.15 09:32:06)
Ben de senden soğuyorum demişti.

  • elorelia  (22.05.15 09:53:32)
"Seni keşke daha önce tanısaydım." dendi.

  • arnold schwarzeneger  (22.05.15 09:54:17)
işte sen gülüyorsun ve beni daha geniş bir salona almış oluyorlar.

  • napoli  (22.05.15 19:47:02)
"telefon faturası gelmiş annem onu ödeyecek misin diye soruyor"

(anası memur hattı aldıydı bize. ayrıldıktan sonra fatura gelmiş de onun derdine düşmüş. bunu soran adama sevgiliyken sayamayacağım kadar çok kez para vermişliğim vardı durumu kötü diye. borç falan değil yani, senin benim lafı mı olur deyip verdiğim para. meh)
  • kül  (22.05.15 21:03:27)
"naber lan osbirci" (a tribute to syd)

  • kargn  (22.05.15 21:05:37 ~ 21:06:55)
romalıların totti'yi sevdiği gibi seviyorum seni demişim zamanında, sonradan söylemişti bana "onu hiç unutmadım" diye. bana söylenen unutulmaz bi şey yok, hepsi ruh hastasısın delisin arızasın gavatsın deyip terk ediyodu.

  • der meister  (22.05.15 21:07:48)
eski sevgilim sürekli "hastasın, değişiksin, delisin" gibi şeyler diyordu fazla takmıyordum ama şimdiki de aynılarını diyor. bir sorun var ortada heralde bir tek benim bilmediğim.

  • aksimetre  (24.05.15 20:38:15)
yavrum...
ne taksisi
bana emanetsin...

sonrası pıçak
  • shedracon  (10.01.16 02:15:11)
"seviyorum lan seviyorum kıskanıyorum var mı" (sinirli değil tatlı bir ses tonuyla) :)

  • rivulet  (10.01.16 03:17:28)
"Süt dişleri çıkmış gibi içerindeki “biz” in." Duyduğum en sevimli cümleydi.

  • poncikkurabiye  (10.01.16 07:20:00 ~ 07:20:52)