evden arıyı çıkarmak

ya az once evde perdenin üstüne bir arı kondu. arı dediğime bakmayın bildiğin abartısız soyluyorum bas parmak buyuklugunde bir serçe kuşu gibi bir şey. uçarken vızz değil bildiğin kanat çırpma sesi duyuyorduk. biz de bulasmadan kapıyı pencereyi acıp evi terkettik cüssesine saygı duyarak. ama akşam girecegiz mecbur.

buna napsak da çıkarsak evden?

tesekkurler

Duman uretecek bir cihaz varsa duman sevmez arilar

  • shubulubapshubaptishaluva  (18.05.15 19:00:05 ~ 22.05.15 16:09:25)
saklama kabı gibi bir şey + mukavva
kabı üstüne kapatıp mukavvayı hayvanı ezmeden altından sokun. balkona çıkıp açın gitsin.

  • lily briscoe  (18.05.15 19:03:49)
kralice o boku yediniz.koloni kuracak sizin eve.

  • tiarwain  (18.05.15 19:04:17)
kahve yak dumanını üstüne üstüne savurarak evden gitmesini sağla..

  • kacmayikurtulmaksananyazarinsonsozleri  (18.05.15 19:11:16)
şimdi üst kata çıkıyorum. kökünü kurutmam lazım.

ya o beni alacak ya da ben onu.

hakkınızı helal edin dostlar.
  • cokponcik  (19.05.15 10:06:17)
helal olsun.
gazan mübarek olsun yiğit.

tül gibi bir şeyi üstüne atarak da etkisiz hale getirebilirsiniz. leğeni üstüne kapatmaya çalışırken zarar verip kızdırmayın.
  • dahinnotha  (19.05.15 10:36:07)
öldürdüm onu arkadaşlar. hala oradaymış. üstüme doğru uctu ancak kar maskesiyle hazırlıklı gittiğim için geri adım atmadım önce gazeteyle bir tane yapıştırdım yalpalarken de üstüne önce böcek ilacı boşalttım. bütün izleri de sildim ki intikamcıları gelip bela olmasınlar başıma. klozete atıp üstüne sifonu çektim.

tesekkurler. bir cinayete önayak oldunuz.

acımasızca katlettim kraliçeyi. hiç de pişman değilim.
  • cokponcik  (19.05.15 14:35:13 ~ 14:39:56)