sabiha gökçenden eminönüne taksi

Sabiha Gökçenden Eminönüne taksi ortalama ne kadar tutar?

yanımda bavul + büyük yolcu çantası olacak. en kısa sürede sıkıntısız daha başka nasıl giderim?

not: istanbullu değilim, akbilim bile yok :/

karşıya çok hakim değilim ben sadece taksime kadar yönlendireyim kalanını arkadaşlar söylesin. inince havataş var havalimanı otobüsü, taksime gidenlerine bin onun. taksimden bi şekil yaparsın. sakın sabiha gökçenden binme tahminen 150den aşağı vermezsin çünkü

  • diyarbakir karpuzu  (16.05.15 18:10:09)
birdepobenzin.com

edit:95 tl demiş ama fiyatlar güncel mi bilmiyorum
prntscr.com
  • basond  (16.05.15 18:11:13 ~ 18:14:27)
110-120 lira civarı tutar.

birisinden rica edersin senin yerine akbil basar otobusle kadıköy rıhtıma gelirsin. ordan da vapurla doğrudan eminönüne geçersin. bence böylesi çok daha mantıklı
  • leni 09  (16.05.15 18:13:00)
Akbil'e falan gerek yok hemen havalimanının çıkışından Havataş kalkıyor 8-10 liraya Kadıköy'e gidersin ordan da vapurla geçersin.

  • tescillimarka  (16.05.15 18:14:55)
100 tl çıkıyor taksimetre sitelerinde.
havaş ile kadıköy iskeleye gelip hemen önünden eminönü vapuruna binebilirsiniz.
vapur için geçiş kartı satılıyordur muhtemelen,ya da birine rica edip parasını verirseniz 2 liraya akbil basar nolcak:)
  • demoniclewinsky  (16.05.15 18:15:29)
sabiha gökçen'den maltepe 70 lira tutuyor, eminönüne ise iki katı daha yol var,

geliş saatin uygun ise en hızlı alternatif, havaş +metro +vapur olur bence.
metro kullanmak yerine direk kadıköy'ede gidebilirsin geliş saatine göre trafiğe göre karar verirsin.

vapur için jeton alabilirsin illaki akbile gerek yok vapur için.
  • selam  (16.05.15 18:16:38 ~ 18:17:34)
taksiye hiç gerek yok.

sabiha kadıköy havataşa bin. 8-9 lira olması lazım bavulunu koyacak yeri var, şehirlerarası gibi. kadıköyde iskelenin hemen dibinde havataş durağı. 50m yok yani. oradan da istanbulkart al. vapurla eminönü'ye geçersin.
  • antikadimag  (16.05.15 18:26:08)
Sabihadan e10 a binip kadikoye ordan vapurla emin onune gecebilirsin. Havaalani onunde üçbasimlik kartlar falan satılıyor.

  • bokmuhendisi  (16.05.15 18:34:57)
e10 a binme sakin omrunden gider E11 e binebilirsin ya da havatas

  • kolonyaa  (16.05.15 18:39:27)
Taksime git bence havatasla, ordan da taksiyle eminonu, o bavullarla vapura gec falan yorar, taksimde direk taksiye binersin, 10 tl fala tutar

  • balpolen  (16.05.15 19:46:55)
Otobüsler kalkıyor Sabiha gökçende kadıköye gidene bin oradan bir vapurla eminönü

  • topraam  (16.05.15 20:57:05)