[]

Eskiden kuaförlerde kadınların kafasını soktuğu makine nedir?

Hava üflüyordu sanırım.. Nedir?
 
mizampli makinası


  • masa penisi  (13.05.15 13:14:36) 
***söylemesem olmazdı***


glory hole.


***söylemesem olmazdı***
  • timmie  (13.05.15 13:15:47) 
@timmie sen oraya kafasını sokanları kadın diye gördüysen, libidon gökyüzüne ulaşmış. erkekleri bile kadın olarak görmeye başlamışssın :))


  • masa penisi  (13.05.15 13:19:18) 
@timmie yarıldıııeeaaam asgdgdvdcsfsg

o makine ne işe yarıyordu bi de, napıyorlarmış o makina sayesinde saçlarına? şimdi niye yok o makina?
  • mula  (13.05.15 13:27:40) 
fön makinesinin yaptığı işi yapıyor


  • masa penisi  (13.05.15 13:28:41) 
Mizampli makinası :)
bir kez girmiştim içine, kulakları korumaya alan file bir şey geçiriyorlar saça. ısıtılarak yapılan işlemler saçta daha iyi sonuç verdiği için onu kullanmışlardı ve çok güzeldi öyle beklemek. uykum gelmişti, komple rahatlamıştım falan, kıştı bi de.
saça sarılan bigudinin daha iyi tutmasına yarıyordu önceden. bi de boyanın sıcakta daha iyi işlemesi, işte güçlü saç bakım maskelerinin sıcakta saça daha iyi işlemesi falan için de kullanılıyor idi. pahalı bir makina. şimdi kullanılmıyor çünkü o tür işlemler pek yaptırmıyorz ve saç kimyasalları gelişti.
  • aithra  (13.05.15 13:43:34 ~ 13:45:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.