+18 li soru ama erkeklere!

Sayın er kişiler!
Çok abes bişeyi merak ediyorum. Gereksiz ama olsun.
yüz üstü yatarken penisten rahatsız olmuyor musunuz?
ya da sabah ereksiyonunda yüz üstü yatıyorsanız rahatsız etmiyor mu?

Bazen ben memeleri aldırayım diyorum o derece sıkıyor yüzüstü.

bazen ediyor. aşağı doğru bakarken yattıysan çok sıkıntı, çok büyük bir acıyla uyanabiliyorsun. yukarı bakar şekilde yatmak lazım o zaman sıkıntı yok.

  • peace.on  (11.05.15 21:04:47)
- rahatsız olmuyorum, bacak arasına doğru kaykılıyor zaten.
- sabah ereksiyonu olayında zaten yüzüstü yatamazsın. daha doğrusu sabah ereksiyonu için yan ya da sırtüstü yatman gerekir. sabah ereksiyonunun nedeni idrar torbasında birikmiş idrardır.

  • yankee jumping  (11.05.15 21:06:11)
erekte olduğunda ediyor tabii. bazen sıkışıyor falan. ama yan tarafa bacak boşluğuna doğru yöneltince rahatlatıyor.

  • truew  (11.05.15 21:06:39)
kökü portatif, göbeğe falan dayayabiliyosun ereksiyon halindeyken de, 90 derece durmak zorunda değil. sağa sola yatar, yukarı yatar, aşağı yatmaz ama.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (11.05.15 21:07:05)
her erkeğin sabah çişi gelir, çoğu erkek erekte bir pozisyonda uyanır. ama ı-ıh rahatsız etmiyor.

  • mermize  (11.05.15 21:07:16)
bazen ediyor. uykudaysa çok şey değil de böyle "lan erekte mi olsam, yat yat canım sıkıldı aq" dediği zaman rahatsız ediyor bayağı. erekte olmuşken zaten yatılmaz yüzüstü.

  • der meister  (11.05.15 21:11:32)
hiç rahatsız olmadım aldıracak kadar. sadece alışmak biraz sürdü boy atınca. çünkü gerekli gereksiz kalkış yapıyordu

  • nughun  (11.05.15 21:11:49)
yüz üstü yatmıyorum. ama meme gibi sıkıntı olmazdı. sağa sola kayabiliyor kendi.

  • fayfim  (11.05.15 21:15:37 ~ 21:16:04)
Nadir

  • phoenixboy  (11.05.15 21:19:44)
Yüz üstü yatarken ediyor.

  • bigbadabum  (11.05.15 21:22:09)
erkeğin çişi geliyor da ereksiyon oluyor diyen cahillere selam olsun. azıcık okuyun.

www.evrimagaci.org
  • afrika fasulyesi  (11.05.15 21:23:03)
Beni rahatsız etmiyor

  • all girls dream  (11.05.15 21:27:22)
sabahları zor oluyor evet

  • tirt star  (11.05.15 21:37:13)
gösterdiği kaynağını tam olarak okuma zahmetine katlanmayan körcahiller anlayamaz bu mevzuyu.

---------spoiler-----------
Konuyla ilgili ileri sürülen ilgi çekici diğer nedenlerden biri, bu ereksiyonların erkeklerin altlarını ıslatmalarına engel olduğu yönündedir. Çünkü 2 tür erkek ereksiyonu vardır: psikogenik ve refleksif. İlki, cinsel düşünceler ve görüntüler nedeniyle sinirlerin uyarılması sonucu oluşur. Yani "bildiğimiz ereksiyon" diyebiliriz. İkincisi ise seksi düşüncelere sahip olmadan bile, istemsiz olarak oluşabilir ve temel nedeninin dolu bir idrar torbası olduğu düşünülmektedir. Bu tür refleksif ereksiyonları kontrol eden sinirler, omuriliğin sakral sinirler denen bir kısmıdır. Aynı sinirler, idrar torbanız dolduğunda da uyarılmaktadır. Şişkin bir penis ile işemek zor olduğundan, NPT'nin bilimde "istemsiz gece idrarı" olarak bilinen "yatak ıslatması"nın önüne geçtiği düşünülmektedir. Her ne kadar bu kulağa makul gelse de, aslında oldukça düşük ihtimalli bir açıklamadır, çünkü vücudumuzun altımızı ıslatmamızı engelleyen çok fazla mekanizması vardır. Dahası, aynı ereksiyonların dişilerde de bulunmasının bu açıklama açısından hiçbir anlamı yoktur.
-----------spoiler---------------
  • yankee jumping  (11.05.15 21:47:45)
evet oluyorum aslında bu yüzden hadım olmak istiyorum sayın dişi kişi. hatta tüm erkekler aldırsın penislerini kadınlarla çiftleşemesinler ve böyle beyinler de üremesin arkadaş.

  • le fantome de l opera  (11.05.15 21:51:02)
Iste ben de hep kadinlarda meme konusunda ayni seyi merak ederdim:)

Hayir etmiyor da testisler bazen sorun olabiliyor, yatarken degil de oturken, yuruken. Fakat nadir.
Sabahlari hep erekte vaziyette uyaniriz ama kendi adima konusayim, boyle bir sorun yasadigimi hatirlamiyorum. Yuzustu de yatari siklikla ama erekte oldugunda penis vucuduna 90 derece aciyla durmuyor zaten, yukari dogru kalkiyor, yuzustu de yatinca vucuduna paralel oluyor, sagdan ya da soldan bir tarafa firlayip uzaniyor, ustune yatiyorsun.

Asil sorun gunduz is saati ya da disaridayken sebepsiz yere birden erekte olmak. Hani onunde striptiz yapan da yok o sirada ama oluyor iste ereksiyon kafasina gore.
  • stavro  (11.05.15 21:52:44 ~ 21:53:13)
Yooo

  • baldur2  (11.05.15 21:53:33)
ben bu yüzden yüz üstü yatamıyorum ve kendimi sırt üstü yatmaya alıştırdım. asla yüz üstü yatamıyorum. büyük sıkıntıları oluyor.

  • kambocya diasporasi  (11.05.15 21:57:26)
neredeyse hiç yüzüstü yatmıyorum.
sabah ereksiyonunda da yüz üstü yatmıyorum dolayısıyla.
ama ereksiyon haldeyken yüz üstü yatmam.yan veya sırt üstü yatarım.
bence memeleri aldırma.meme kalsın.meme iyidir.
meme.
  • rakicandir  (11.05.15 22:17:36)
rahatsız etmiyor.

  • seyduna6687  (11.05.15 22:35:01)
Bacak arasına doğru salıyorum kobrayı :)

  • denizrocket  (11.05.15 22:42:13)
toplar bazen daha fazla rahatsız edebiliyor düzeltip yüzüstüne devam ediyoruz,erekte halde zaten yüzüstü yatmayı tercih etmiyoruz .

bu güzel soru için teşekkürü borç biliriz erkekler familyası olarak :)
  • syabk  (12.05.15 00:21:58)
Ozel kılıfı var ona koyuyorum ben

  • spektrum9000  (12.05.15 00:25:19)
Ben hep sırt üstü yatarım.
Uyanıkken yüz üstü yattığım zamanlarda da genelde solucan gibi yumuşak oluyor, kalkarsa da başı göbek deliğime bakacak şekilde yatırıyorum, sorun olmuyor. :)

  • yirmisantim  (12.05.15 00:32:49)
Yan yatarken bacak arasına yastık falan koymazsan sıkıntı oluyor asıl.

  • arnold schwarzeneger  (12.05.15 08:52:45)