2000'lerin başında level dergisi alır mıydınız?

şimdi nereden aklıma geldiyse, nostaljik bir durum yaşadım resmen.

cd oyun'cular ve level'ciler vardı ve bizim okulda bildiğin kavga ederlerdi. ne acayip bir nesildik. ama o zamanlar oyun oynamanın gerçekten tadına varırdık. dün level dergisi'nin verdiği tam sürüm master of orion 2 cd'sini gördüm dolabımın derinliklerinde. duygusal anlar yaşadım.

acaba level dergisinin şimdiye kadar hangi tam sürüm oyunları verdiğini yazan bir yere ulaşabilir miyim? ya da hatırlayan varsa aklına gelen oyunları buraya yazarsa sevinirim.

belki bir kaç kare aldım . bazı fotoğrafları sayfalardan makasla kesip aldığım oldu . senin için bir arama yapayım. bulursam bu mesajı düzenlerim .
soruna cevap için en uygun yer : level forumu
  • 1adam  (09.05.15 01:17:20 ~ 01:47:23)
ben alıyordum, pc gamer vardı birde, pahalı olurdu o. hey gidi.

chip, pcnet fln da vardı. hatta cd oyun diye dergi vardı galiba, evet gerçi sen de yazmışsın.

demo cd ler olurdu, hepsini kurar denerdik
  • nucleon  (09.05.15 01:20:22)
doksanların sonunda alırdık öyle şeyler :( disket verirlerdi.
cCc mechwarrior cCc

  • kargn  (09.05.15 01:24:04)
birkaç kere aldım

  • mistreated  (09.05.15 01:24:36)
chip alırdım. pcnet alırdım. bende cd leri duruyor hala.

  • bigbadabum  (09.05.15 01:27:08)
Düzenli olarak alıp, biriktirmişliğim var. Asıl kadro Oyungezer'i kurduğundan beri aynı işi Oyungezer için severek yapıyorum.

Ek bilgi olarak as kadronun ayrılmasıyla Level'da gözle görülür bir kalite düşüşü vardı("gözle görülür bir kalite düşüşü" hafif bile kaldı öyle bir düşüş). O yüzden sinirlenip tüm Level dergilerimi atmıştım ama güzel zamanlardı tabii.
  • Octavarium  (09.05.15 01:45:48 ~ 01:46:14)
level ve pro gamer alırdım. pro gamer elinde olan varsa kapak fotoğraflarını çekip paylaşsa ne güzel olur :/

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (09.05.15 01:46:20)
hayır.

  • dead and broken  (09.05.15 01:58:12)
gameshow alırdım , hala eski sayıları açar okurum. muhammed dabiri mektubumu yayınladığında lisemde epey popüler olmuştum.

  • sanrey  (09.05.15 04:53:18)
Level de zol sauza vardı, yazar. Üslubu baya iyiydi. Okuması zevkli oluyordu. Naptin acaba ? Oyungezer de fln var mı yine ?

  • nucleon  (09.05.15 08:42:52 ~ 09:07:05)
alanlardan alıp okurdum; '90larda birkaç kere almışlığım vardı lakin.

  • kulkke  (09.05.15 09:01:22 ~ 09:02:54)
Dedektif sanli miydi neydi onu tam surum.vermisti. bi de istanbul zindanlari mi, laleleri mi ne vardi.. Bikac tam surum daha vermisti. 97 sonu 98 basinda cd oyun aliyodum, en ucuz oydu.

  • prompter  (09.05.15 09:33:29)
half-life tanıtımı olan sayıyı hala saklıyorum =)
ama en çok cd oyun alırdım

  • angelofdeath  (09.05.15 10:04:36 ~ 10:05:11)
chip alırdım ben :/ pc'im onboard ekran kartlıydı, oyun oynayamıyordum, öss'ye hazırlanıyordum :(

  • dieselsingle2  (09.05.15 10:04:41)
Level eski sayıları DVD'de toplama işine girdiydi 2013'de. O tarihe kadarki sayıların tümünün pdf'leri toplandıydı. Evde bir yerlerde var bende de. Bi bakın istersen malum ortamlara, illâ çıkar bi' yerlerden. En sağlam oradan ulaşırsın ne vermiş bu abiler, ne vermemiş.

  • Dunedan  (09.05.15 11:17:22)
poster falan verirdi galiba onlar için alırdım.

  • dokuzonbeş  (09.05.15 11:36:06)