en iyi lens solusyonu hangisi sizce, hangi ozelliklerine bakmak lazim?

Hangi solusyonlar tercih edilmeli, hangi kriterlere dikkat edilmeli solusyon alinirken?

kriterim yok, deneme yanılma yöntemini kullandım ve bio true en iyisi diyorum.

  • ack3000  (06.05.15 18:52:13)
Mesela bana da bio true iyi gelmedi opti free iyi geldi

  • meyve parcacikli kadin  (06.05.15 18:56:12 ~ 18:56:40)
bio true iyi solo care mi ne var o da iyi.
renuyu kimse sevmez ama lensmarket iki kutu lens alınca iki kutu bedava veriyor diye onu kullanıyorum o kadar da kötü değil.
bir kez optikten aldım lensi dedim solusyon da istiyorum ama eşantiyon olsun adam tamam dedi, ne verdiyse artık gözlerim kan çanağı gibi olmuştu gerçekten eşantiyonmuş. adı sanı yoktu.
  • kuzey li  (06.05.15 19:01:12)
1-Biotrue
2-Solo Care Aqua

  • ucan spagetticanavari  (06.05.15 19:03:42 ~ 19:04:13)
Ben Biotrue kullanıyordum. Geçen gün Opti Free deneyeyim dedim. Opti Free kullanınca lens gözüme oturmuyor bir türlü, normalde lensi yerleştirirsin de iki göz oynatınca göz lensi kapar; Opti Free ile lens gözümden şap şap oraya buraya düştü. Sanki yağlamışsın da gözde durmakta zorlanıyormuş gibi.
Renu da fena değil, o da Biotrue kadar iş görüyor.

  • aychovsky  (06.05.15 19:15:14)
kimse bausch and lomb dememiş, insan gerçekten hayret ediyor

  • kakoy  (06.05.15 19:21:44)
bio true öneririm ben de.

@kakoy bio true da renu da bausch&lomb markası.
  • diabolus79  (06.05.15 19:49:21 ~ 19:49:46)
  • seoman  (06.05.15 20:31:29)
biotrue muthis

  • baldur2  (06.05.15 20:51:55)
Eskiden bilinmeyen bulunmayan bio true neymiş meğerseM
evet bio true

  • isimmisimyok  (06.05.15 20:59:22)
biotrue iyi de güzel kardeşlerim bir şişesi 20 küsur lira. opti free'nin şişesi 10 lira.

hani fiyat/performans diye bir şey var bildiniz? biotrue en iyisi ama pahalı. opti free yarı fiyatından bile az. ama dandik bir solüsyon değil, hatta gayet kaliteli.
  • kibritsuyu  (07.05.15 08:40:17)
@kibritsuyu damacana su gibi hemen biten bir şey olsa anlarım dediğini de bir şişe solüsyon minimum 1 ay gidiyor... litreyle değil damlayla kullanıyoruz. aynı mantıkla gidilirse rahatlığı ve sağlığı ikinci plana atıp sadece 35-40 liralık lenslerden almak da lazım.

şu seti alıyoruz: www.lensmarket.com
bir tanesi minimum 1 ay yetiyor, benim bitmediği halde ayda bir lensle birlikte lens kutusunu da yenilediğimden kalanını atıyordum.
ne oluyor sonuç? ayda 10 liradan az bu solüsyonu kullanmak...
küçük küçük ayrı paketlerde olması çok daha iyi.
  • ucan spagetticanavari  (07.05.15 11:06:17 ~ 11:06:43)