Çay Efsaneleri - NOLUYO LAN

nıoluya amk o başlıkta?
74 sayfa ne demek lan. viral tamam da anasını sikmişler viralin de sürekli farklı nickler entry giriyor sanırım.

edit: sanırımı geçtim, her nickin tek entrysi var uzun zamandır. bir ajans resmen amına koymuş ortalığın.

edit: nasıl lan çaylaklar mı entry giriyor bu başlığa? kanzuk iyice delirdi. çingeneye silah vermişler gitmiş babasını vurmuş (çingeneleri severim).

merhaba sevgili çaylak,

kendini yeniliğe açman ve çaylaklıktan yazarlığa terfi etme fırsatını yakalaman için ozan güven ve lipton, seni çay efsaneleri’ne davet ediyor.

çay efsaneleri başlığındaki videolardan feyz alıp kendi yaratıcı çay efsaneni başlığa entry olarak yazarsan, özgürce gezebileceğin bir vespa kazanabilir, hatta yazdığı entry'nin çok beğenilmesi sayesinde yazarlığının onaylandığını gören 10 çaylaktan biri olabilirsin.

önümüzdeki üç gün boyunca çay efsaneleri başlığına yazacağın entry'nin herkes tarafından görüleceğini bilincinde olarak, efsane entry’ler yazman dileğiyle.

not: kayıt olurken belirttiğin e-posta adresinin güncelliğinden emin ol ki kazandığın takdirde vespa’yı sana ulaştırabilelim.

katılım koşulları

bütün çaylaklara bu mesaj geldi.
  • 111111  (06.05.15 15:48:46)
Anladığım kadarıyla çaylaklara mesaj gitmiş. Bu başlığa en ilgi çekici 10 entry giren yazar olacak demişler galiba.

Ha bi de vespa var. Onu da birinciye verecekler sanırım.

Bi dürüm kaç para oldu olm, tabiki sözlüğün anası skilecek gerekirse.
  • arnatuile  (06.05.15 15:49:35)
vay amk

  • teritori  (06.05.15 15:50:05)
milleti birbirine kırdırıyor dombili.

  • kargn  (06.05.15 15:51:45)
işte bunlar hep dürüm.

  • kulkke  (06.05.15 16:00:51)
Kanzuk sözlüğü çöküş dönemine soktu, hayırlısı

  • me gusta  (06.05.15 16:04:24)
  • devilred  (06.05.15 16:04:38)
iki gün önce sedet ayrılırken şunu yazmıştı

Yönetimi başak purut’a devrediyorum. başak ekşi sözlük’ü yakından tanıyor, dinamiklerini biliyor. “adam yiyor ama çalışıyor”. başak’la ekşi’nin yüzleşmesi gereken en önemli iki değişimin nitelikli içeriğe erişimin kolaylaştırılması ve yazar onayı için yıllarca sırada beklemenin düzeltilmesi olduğunda mutabıkız. onun da bu iki problemi çözme konusundaki kararlılığını biliyorum.
  • freebird5406_2  (06.05.15 16:06:20)
eksisozluk.com

Çaylaklıktan kurtulma umuduyla yazıyoruz bakalım. Benzer reklam girişimleri devam eder sözlükte.
  • corneillus  (06.05.15 16:08:34)
iyi fikir, güzel fikir de kim binlerce entry okuyup oylayacak???

çaylak akıllıları da iyice saçmalamış. (aramızda düzgün yazanlar varsa kusura bakmasınlar, lafımız meclisten dışarı.)

o kadar saçmalık arasından nasıl iyisini bulup oylayacağız?
  • mea maxima culpa  (06.05.15 17:02:40)
mea haklı ben skseler okumam o kadar saçmalığı. zaten sözlükte tutan başlıkların trutan entryleri genelde ilk sıradakilerdir. hani rastgele çıkara karşımıza entryleri neyse ama.. amaan neyse, çaylak değilim bişi değilim bana ne.

  • kargn  (06.05.15 17:09:05)
@kargn haklı. benim eksik yazdığımı tamamlamış.

gerçekten hoş bir fikir. güzel bir promosyon ve pazarlama taktiği. hem çaylaklara heyecan getirir, hem tanıtılan ürünü sempatik gösterir vs.

ancak pratikte o kadar çok entry adaletli bir şekilde okunup değerlendirilemez ne yazık ki. en iyi niyetli teşebbüsle bile ilk bir kaç sayfa okuduktan sonra vazgeçilir. seçilen çaylak entryleri ilk birkaç sayfadan çıkacaktır.
  • mea maxima culpa  (06.05.15 17:50:39)
Beşbin tane entri olmuş, yahu miğferdibiyle geldim sözlüğe. Biz bile bu kadar sürede bu kadar entri yazamıyorduk.

  • trocero  (06.05.15 17:51:15)
an itibarı ile yaklaşık 3-4 saatte 4850 kadar entry girilmiş.

10 kişi alacaklarmış. vallahi süper reklam yaptılar. kanzuk'un ticari zekasına şapka çıkartalım.

üç beş kişilik iş için stadyumlarda yapılan iş sınavlarına benzedi bu :)
  • mea maxima culpa  (06.05.15 18:02:21)