koka kola :)

coca cola'nın yeni reklam filmini beğenenler ve beğenmeyenler kimler?

ahanda link:
www.youtube.com

fecaaaat

  • erty_ksk  (05.05.15 11:55:15)
dandik

  • efrasiyab87  (05.05.15 11:57:48)
yaz reklamı değil bu müzikle ancak sonbahar reklamı olabilir. şarkı genel olarak berbat.

  • loveinaflipbook  (05.05.15 12:02:18)
çekim kalitesi falan güzel, film tadında ama,

- özcan ve sıla beraber olmamış. sılayı gördüğün an etrafta uçuşan dolarlar görmeye başlıyo insan. samimi değil. ne kadar para aldıysa demek ki diye düşündüm hemen.

-biz hintli miyiz?

garip yani. ama yine de bi şekilde özcan denizin özgüveni beni benden aldı.
  • hushhush  (05.05.15 12:12:19)
rezillik.ben bugüne kadar hep beğenirdim hatta çok duygulandığım olmuştur bi turkcell bide colanın reklamlarını hep severdim bu resmen bi facia olmuş.

  • heee  (05.05.15 12:15:43)
hiç beğenmedim. gerçi hedef kitlesine sormak lazım. cola tüketmiyorum.
ayrıca colayı ayran gibi sallamasalar iyiymiş!

  • gis  (05.05.15 12:32:36 ~ 12:33:09)
Biri yorumlarda yazmış ya bırak Sıla'dan soğumayı ülkeden bile soğudum diye. O derece kalitesiz olmuş. Bir şeyin bokunu çıkarmada üstümüze yok zaten.

  • rapon  (05.05.15 12:47:52)
Özcan Deniz olmamış, yakışmamış hiç. Ama adamlar bok gibi para harcamışlar valla. Bir kere yayınlanması bile tahminen 1.5 milyon lira filandır. Kaldı ki çakimi falan filan var daha.

  • poseidon1  (05.05.15 13:35:28)
www.youtube.com

coca-cola aklımda yukarıdaki reklamlarla kalmalıydı.
  • kuzey li  (05.05.15 13:50:04)
İlk gördüğümde bu neymiş diye izlemeye çalıştım ama sonuna kadar izlemek imkansız. Bir yerden sonra işkenceye döndü. Yorumum: Özcan Deniz dede olmuş, Sıla da Serenay sarıkayaya benzemiş.

  • betsy  (05.05.15 13:57:42)
adamlar milyon dolarlık reklam çekiyor. her ülkede müşteri profiline göre çalışıyorlar.
ona göre planlama yapıyorlar.

sözlükte ve duyuruda beğenilmemiş genel olarak. ama halkın çoğunluğu bu tür reklamlardan hoşlanıyor. yakında sağda solda "uuaaağğç bir coca cola" diye duymaya başlarız.
  • corneillus  (05.05.15 15:14:05 ~ 15:20:44)
@hushhush - biz hintli miyiz +1

  • freya  (05.05.15 16:11:19)