yarına kadar sahiplendirilmezlerse sokağa dönecekler!

1 hafta önce kutu içinde bulduğum 5 yavru kediyi geçici olarak sahiplenmek üzere evime aldım. halihazırda birbiriyle anlaşamayan 1 kedi ve 1 köpeğim olduğundan daha fazla barındıramayacağım. elim kolum bağlanmış bir vaziyetteyim.

kendi başlarına oyalanabilen, uysal, çoğunlukla uyuyan bu minikleri geçici ya da kalıcı sahiplendirmek istiyorum. eğer sizin için uygunsa teslim etmeye hazırım.

(siyah minikler kolay ayırt edilsin diye numaralandırdım.)

upmatik.com

modlardan ricam ilanın üstte durması. bu şekilde daha hızlı çözülebilir.

iletişim: 0555 984 86 85
novemberisback@gmail.com

edit: istanbulda kediler.
1 numara dişi, diğerleri erkek.

Bunu hemen, haysevder, yuvasizhayvanlar gibi twitter hesaplarina yazin. Facebookta patili melekler gibi yuva buldurulan topluluklar var. Onlara yazin lutfen.

  • brad pitt  (30.04.15 19:21:54)
duyurmaya çalışıyorum en azından 3 4 gün daha sabredin lütfen.

  • brad pitt  (30.04.15 22:56:40)
@brad pitt, oda kapımın önünde kedim ve köpeğim gardiyan gibi beklerken daha fazla barındırmam imkansız. ev hayatına alıştıktan sonra sokağa bırakırsam adapte olamazlar. her geçen dakika zarar onlara.

evim ilk girişte olsa her dakika yanlarında olabilsem keşke ama öyle bir seçeneğim de yok. çok kötü bir durumdayım.
  • t joe  (30.04.15 23:57:37)
Ne diyeyim. 1 gun bile belki iyi olur. Yani cidden ne diyeyim bilemedim.

  • brad pitt  (01.05.15 00:14:58)
bucada hasan ağa parkına az kedi bırakmadım. yapacak bir şey yok maalesef.

  • bigbadabum  (01.05.15 00:22:37)
eve aldığıma mı ağlayayım, sokağa bırakacağıma mı şaşırdım cidden. simsiyahlar bir de gece oldu mu kaybolacaklar hepten. depresyona gireceğim birazdan.

  • t joe  (01.05.15 00:26:30)
çok güzeller...

  • c p  (01.05.15 01:13:50)
kedi canini yediklerim. bu kedi sevgisi insana bi kez asılandimı hayatı degisiyor insanın hehehe. ama an itibariyle elden birsey gelmiyor :(

  • 2006  (01.05.15 02:27:27)
ya bu 2 numarayı almak istersem evde tek basina sıkılır mı? sonra sağa sola işermi? bilgi ver alabilirim ben ya. 3 de olabilir hehehe.

  • 2006  (01.05.15 02:39:48 ~ 02:40:23)
@2006, eve aldığımdan beri bir kere olsun başka yere tuvalet yaptıklarını görmedim. önceki evlerinde öğretilmiş sanırım. sıkılacağını da zannetmiyorum, ellerine geçen her şey oyuncak oluyor onlar için :)

  • t joe  (01.05.15 09:33:32)
Hangisi dişi hangisi erkek bunların?

  • whatyougetiswhatyoudid  (01.05.15 13:08:33)
bende de bir kedi bir köpek var, aralarının çok da harika olduğunu söyleyemeyeceğim ama alıştılar zamanla, eve de daha önce envai çeşit kedi geldi gitti idare ettik bir şekilde. çok da büyütülecek bir şey değil sahiplendirene kadar idare edebilirsiniz bence. aksini düşünüyorsanız hepsini alabilirim zamanla sahiplerini bulurlar. niye yarına kadar sahiplendirme şartı var da aksi takdirde sokağa atılıyor anlamadım gerçekten. bu arada duyuru dün açılmış son 24 saatleri dolunca attınız mı hakkaten? şehir yazmamışsınız ayrıca ya da ben göremedim. ankara'dayım ben.

  • blodeuwedd  (01.05.15 21:52:44 ~ 23:32:57)
şehir yazarsanız kediciklerinize ev bulmanız daha kolay olabilir

  • satanist kesen psikopat kedi  (03.05.15 01:55:18)
www.kayipkopek.com adresine bilgilerini girersen kısa sürede yardımcı olacaklardır.

  • eeccoozz  (04.05.15 10:42:55)
arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim, iş için çok acil şehir dışına çıkmam gerekti yeni geldim. kediler hala bende.

  • t joe  (04.05.15 14:14:46)