Belgrad'da üç kız?

Evet arkadaşlar 3 kız arkadaş Belgrad'a dün geldik. Daha önce fotolarından tuttuğumuz Hostel iyi bir yer değil. Banyosu falan ciddi sıkıntılı. Biz de burda kalacak yer bakıyoruz 4 Nisan'a kadar. Evler varmış uygun olur diye düşündük. Belki bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. 4 gece kalmak için 500 TL gibi bir bütçemiz var. Kale Meydanı civarında olursa süpermiş.

Kusura bakmayın aceleyle yazdım 4 koldan saldırıyoruz ev için.

Stari Grad'da olurmuş.

  • ramsestyler  (30.04.15 09:08:05)
booking'e baksanız ya?

  • widee  (30.04.15 09:17:30)
Bakıyoruz. Burayı da ordan tutmuştuk.

  • ramsestyler  (30.04.15 09:20:03)
sahile paralel giden tramvayın olduğu caddede sağa sola bakınarak yürürseniz onlarca hostel var, biz o şekilde rastgele dalıp ilk gördüğümüz hostele bayılıp tuttuk. gecelik 5-7 euro gibi bir şeydi ve odalar/banyo/mutfak her yönüyle mükemmeldi. sizde öyle yapabilirsiniz, hem kalemeydan'a hemde merkeze yakın. (tren garına doğru yürüyün)

hostelworld'den falan da bakabilirsiniz bulunduğunuz yere göre.

500 lira 4 gece için çok fazla.
  • tolga asp  (30.04.15 09:21:04)
www.belgradeapartment.net

Bu adrestekilerle iletişime geçebilirsiniz, hem pek çok evleri var hem de pek iyiler.

edit: Adresi değiştirdim.
  • whoosie  (30.04.15 09:24:31 ~ 09:30:11)
4 nisan derken?

  • eindaclub  (30.04.15 09:25:01)
Pardon 4 Mayıs işte. Sabah sabah girişince kusura bakmayın yanlış yazmışım.

  • ramsestyler  (30.04.15 09:26:42 ~ 09:27:33)
Skaderlija Sunrise

Bak su hostel in yeri çok iyi, oranın istiklal'inin tam içinde. 1 gece kalmıştım. Bakın derim. Parliment binasına yakın
  • widee  (30.04.15 09:43:15)
500liraya airbnb.com dan malikanede kalirsiniz orda, birakin hosteli.

  • VickVickyVale  (30.04.15 10:13:33)
apartmentinbelgrade.blogspot.com.tr

biz burda kalmistik, kale meydana cikan knez mihaliova caddesi uzerinde. kiraladigimiz ajansta 3-4 tane kiz vardi, baya yardimci oluyorlar. yerleri yoksa bile yonlendirirler, bi iletisime gecin.
  • nawres  (30.04.15 10:42:25)
grocka ya gidin gördüğünüz ilk kişiye ayakkabı tamircisi dejanı sorun.yeşilin selamını getirdik hajiko deyin.ve sonra olacakları bekleyin.

  • tiarwain  (01.05.15 11:44:49)