30 yaş üstü güzel kadın?

Çevrenizde manken olmayan 30 yaş üstü güzel kadın var mı? Ben hiç göremiyorum

çok var.
ortalama üstü bir plazada çok sayıda görebilirsin.
kendilerine bakıyor kadınlar.
  • teritori  (30.04.15 00:35:37)
nasıl bir ortamda olduğunu merak ettim. istanbul'da çok fazla sayıda.

  • kehanet  (30.04.15 00:37:36)
Anadolunun bağrında yaşıyorsan normaldir. Ama İstanbul İzmir Antalya gibi kıyı şehirlerinde oldukça bakımlı ve güzeller.

  • oddyseus  (30.04.15 00:37:42 ~ 00:39:10)
Duyuru'dan birkac tane taniyorum Kizlar Bulusmasi'ndan. sta var, innerbliss var. Birkac nickini degil de ismini bildiklerim var. Olmaz mi? Hepsi de guzel guzel kadinlar. "Manken olmayan"dan kasti anlamadim: mankenlik yapmiyorlar hicbiri. Isten de cok taniyorum boyle kadinlar.

  • aychovsky  (30.04.15 00:38:24 ~ 00:40:04)
ohooo bir dunya var hatta gorsen cogunun 30 yas ustunde olduguna inanmazsin.

  • fraise  (30.04.15 00:38:50 ~ 00:44:22)
30u bırak 40 yaş üstü bile var
hele biri var boyunca 2 tane oğlu var, kadın tablo gibi yemin ederim.

  • niye ama  (30.04.15 00:39:21)
Milf diyosun, arada denk geliyorum da baya çekici oluyorlar. Yaşın verdiği olgunluktan olsa gerek.

  • six packsiz  (30.04.15 00:41:57)
var. biri iş arkadaşımdı. hatun benden büyüktü ama baya küçük gösteriyordu. 35 falan vardı sanırım. yalnız şöyle bir şey vardı, kadın hiç evlenmemiş ve bakireydi. (açılmadan iade) farklı yollardan birlikte olmak istedi (backdoor) (only exit) ama ben üst solunum yolları muayenesi yaptım birkaç sefer. sonra ilişkiyi kestim.

  • bigbadabum  (30.04.15 00:41:57)
Hatta annemi örnek verebilirim 45 olmasına rağmen harika bir güzelliği var. Annem diye demiyorum sürekli takılıyorum zaten "30 yaşından sonra bugda kalmışsın niye hiç yaşlanmıyorsun" vs diye :)

  • oddyseus  (30.04.15 00:42:20)
30'a milf demek neymiş yahu, sizin yaşlar kaç gençler?

ben 29'dan bildiriyorum, kadının en güzel olduğu yaş 30'la başlar çünkü 20-30 arasında bir sürü şey deneyip kendini tanımaya çalışıyorsun. saçına bir sürü şey deniyorsun, farklı makyajlar (bu deneyde makyaj yapmama da bir sonuç olabilir) deniyorsun, giyim kuşamına bir sürü şey deniyorsun (çalışmaya başlayıp para kazanınca daha iyi yerlerden de giyinince o bile etkiliyor tabi tarzını). tabi her şey saç, makyaj, kıyafet değil. bakıyorsun vücudun yavaştan sana ihanet ediyor, metabolizman yavaşlamaya başlıyor; o yüzden yediğine içtiğine dikkat ediyorsun, hayatında spor yapmamış biri olsan bile spora da başlayıp kendine daha iyi bakıyorsun. e zaten bu durumda eli yüzü düzgün, sağlıklı da biriysen çirkin olman mümkün değil.

"manken olmayan"dan kasıt tabi "güzel"in tanımını yapmaksa: 1.80 boy, 0 yağ, düzgün kemik yapısı vb. gibi, bunlar zaten yaşla alakalı değil genetikle alakalı oluyor diyebiliriz.
  • whimsical  (30.04.15 00:47:51 ~ 00:50:34)
var 41 yaşında beton gibi
www.google.com.tr

  • cekilmis gayfe  (30.04.15 00:49:55)
30 büyük bir yaş değil ya abartmayın. ben 31 yaşındayım geçen sene daha yeni yeni ergenlikten çıkmaya başladım. hala da ergen hareketlerim vardır yani aşslsl
etrafımdaki eski sınıf arkadaşlsrım falan da hala taş gibiler hepsi de 30+

  • sta  (30.04.15 00:53:32)
30un altı zaten kadın değil çocuk olduğundan var haliyle.

  • rygard  (30.04.15 03:33:44)
türkiye'de çok az sayıları.

  • tirt star  (30.04.15 08:30:51)
Üzerinde kıyafet + yarım kilo makyaj mevcutken var bir dolu.

  • arnold schwarzeneger  (30.04.15 08:36:32)
tabi ki 30 üstü milftir 50den sonrası da mature. 35 yazmış, 5 yaşın lafı olmaz :)
tr.wikipedia.org

  • six packsiz  (30.04.15 09:09:01)
şirkette bir tane var çok fena çok...

  • argent dawn  (30.04.15 09:34:09)
Gayet güzel, sade ve şık hatunlar var her daim. Öyle abartılı makyajlı falan da değil.
30-35 bandı. :)

  • gece lampulu  (30.04.15 09:35:36)
Vegan bir arkadaş var, 40a yakın am makyajsız bile 18 gösteriyor. Cildi çok genç.

Üniversitede bir hoca vardı, o da öyleydi. 45 yaşında ama kırışık bile yoktu yüazünde.

Moralle, psikolojiyle alakalı diye düşünüyorum ve genler tabi.
  • Cursed Chico  (30.04.15 10:36:09)