yazmadı

Evet sanırım Son konuşmamızdı. Çok mutsuzum.
Biliyorum geçecek ama geçene kadar baya bi mutsuz takılacağım.
Acaba ne yapsam daha hafif geçer bu durum.

Bi anda nasıl hevesi geçer er kişinin.
Niye böyle oldu ya.

Ay valla ağlıyorum şuan
ama işin garibi içim ölümüne rahat sanki birlikteyiz gibi bi rahatlık nasıl desem biri Size yanlış yaptığını hissedersiniz ya ben en ufak böyle bi his içinde olmadım tanıştığımızdan bugüne kadar hala da kötü bi his yok ama cevap vermediği için ağır mutsuzum falan :(

Öf

Hep söylenen şeyler, kafanı dağıt, hobi bul, spor yap. Çok yapabilecek bir şey yok, şimdi ağla rahatla sonra bir daha gözyaşı dökme. :/

  • mindwars  (27.04.15 22:02:30)
Baya aktif biriyim aslında ama tutuldum ve de olmadı yine karavanà :(

  • indescribable  (27.04.15 22:04:26)
Öncesini kaçırdım ben. O yüzden ne desm yalan şimdi de, madem böyle bir şey oldu, hönkürene kadar ağla. Ne yapmak istiyorsan onu yap. Kendini limitleme. Geceyarısı dışarı çıkmak istersn bir miktar limitle, rahatlayacağım derken tehlikeli yerlere gitme. Ama mantığı anladın sen. Hissettiklerine karşı koyarsan ya süreyi uzatırsın ya da rafadan yumurta gibi dışın katılaşır ama için karmaşıklaşır. Hissettiğin üzüntünün suyunu çıkar. İçeri tıkılıp kalma, arada çık nefes al. Onun yaptıklarını veya senin yaptıklarını anlamlandırmaya çalışma, nasıl olsa zamanı gelince sular çekilecek, her şey daha berrak görünecek ve o zaman anlayacaksın.

  • aychovsky  (27.04.15 22:07:58)
Ayça Son gönül islerini oku istersen. Referans veremedim :(

Başkası girdi ya da gerçekten dediklerinin hepsi doğru bilmiyorum suan ama hiç yalan sezmedim annemin hisleri kuvvetli yildizname de bişey çıkmadı.ama bu kadar doğru olacak bu devirde bana çıkacak durumları söz konusuydu aman işte hevesi kaçmış. :(
  • indescribable  (27.04.15 22:13:09)
Her bulduğumu kurutuyorum sanırım. @ ne desem Bilemedim

  • indescribable  (27.04.15 22:21:09)
Ya bırak kafana takma bu kadar, sana adam mı yok, elini sallasan ellisi, saçını sallasan tellisi haha:))
Senin tek kaşına kurban olsunlar :)

  • bigbadabum  (27.04.15 22:25:58)
Bak hala "Annem öyle dediydi, yıldız böyle dediydi" diyor :) Herkes her şeyi diyebilir ama sonuç farklı olabiliyor. Umarım ki yine buradan bir yerlerden tersine dönsün, dilerim ki bunların hepsini yazdığını bile unutasın ama yine de neden arama. İnsan neden aradıkça kendini helak ediyor. Çünkü bir neden bulamayacaksın. Bir nedeni yok çünkü. Sadece oluyor.

Zamanında bir erkek arkadaşımdan ayrılmıştım, otobüste dayanamamış hüngür hüngür ağlıyordum. Yanımda bir kız vardı, "Afedersiniz, yardım edebilir miyim" dedi. Ben de anlatacak yer arıyormuşum ki kıza her haltı anlattım. Kız bir an "Anlıyorum" dedi, sonra kendine döndü. Birazdan bana kağıt mendilden gül yapıp verdi. Bir yandan da gözleri dolarak "Benim de nişanlım vardı. Bir trafik kazasında kaybettim. Hep "Neden ben, neden böyle oldu" diye düşündüm. Sonra bir gün anladım, nedeni yoktu. Herkesin başına gelebilirdi, benim başıma geldi. Nedenleri düşünmeyip kabul ettiğim gün özgür hissettim kendimi. Bana kağıt mendilden gül yapmayı o öğretmişti, o öldüğünden beri yapmamıştım. Şimdi sizi görünce içimden geldi. Bakın ikimize de anlık bir mutluluk verdi, önemli olan da bu. İkimiz de bir gün mutlu olacağız, sadece nedenlerin içinde kaybolmamak gerek" demişti. Daha başka şeyler de demişti ama şimdilik ilgili olan kısımlar burası.
  • aychovsky  (27.04.15 22:28:41 ~ 22:33:56)
kafanı dağıtacak bişeye yönel. takıntı yaparak günler geçmez. sana tavsiyem ahşap işine yönel kalemlik yaparsın, daha da gaza gelirsen ufak puf yaparsın.

  • canercan  (04.05.15 17:01:29)