istanbul bitmis amk

bugun iyice farkettim. adim basi sakalli, elleri dovmeli, yalin ayak suriyeliler, cingeneler, dilenciler, sikecekmis gibi bakan isportacilar, usuyormus numarasi yapan cocuklar, gotu basi oynayan selfi delisi ergenler, hayvan gibi konusan araplar, buraya gelince barzolugu tutan turistler vs.. her yerde bir karmasa, kaos. kaliteli insana rastlamak nerdeyse imkansiz. gunum de bok gibi gecti bu oclari yuzunden o yuzden sakin olamiycam siz de biseyler yazin.

arkadaşım deli misin, istanbulda yaşanır mı?

kaç kaçabildiğin ilk fırsatta. izmir'de bile huzur kalmadı.
  • 111111  (25.04.15 20:42:17)
boyle gurledigime gore degilim. ama en azindan bu oclari gibi bu sehrin anasini bewllemiyorum.

  • mayeskuel  (25.04.15 20:47:11)
Bu yeni bi şey değil ki. 2 yıl önce iyiki kaçmışım diyorum, Ankara'ya bok atarlar, ama İstanbul kadar rezil değil hiç olmazsa.

  • paranoyak senarist  (25.04.15 20:49:48)
erzurumdayım. buranın dertleri de başka. şehir şehir değil. ne ulaşım düzgün, ne belediye çalışyor, ne devlet daireleri... suriyeli de çok. irandan çok gelen oluyor. ama öyle selfi şeysi istanbul kadar yok. insanlar da biraz anlayışsız. ev sahipleri göt falan.

  • ya ben lan neyse  (25.04.15 20:51:30)
kötü olan bu daha başlangıç..

  • insomni4c  (25.04.15 20:53:44)
İstanbul biteli 15 seneden Fazla oldu

  • annebenasikoldum  (25.04.15 20:56:11)
havası ve insanları berbat bir şehir istanbul.

  • omer gibi  (25.04.15 22:05:38)
Sorma yahu geçen ay üşüyorum diyen çocuğa arabadaki eski montu verdim.ertesi gün gittim çocuk yine aynı ışıklarda montsuz duruyor.olan benim monta oldu.

  • telet abi  (25.04.15 22:29:49)
türkiyenin her yeri böyle izmir ankara da farklı değil, e o kadar nüfus farkı vra olsun o kadar. Suriyeli işportacı tinerci sokak çocuğu her yerde var,yine de yaşamasını bilene güzeldir istanbul

  • limoncello  (25.04.15 22:35:20)
Ankara'da bile yaşanabilecek 2-3 yer kaldı. İstanbul' u düşünemiyorum.

  • pozzecco  (25.04.15 22:38:12 ~ 22:38:29)
Istanbul kocaman varos bir sehir. En kisa sürede kacmak lazim.

  • kimyasalmadde  (26.04.15 02:30:40)