Siğil çaresi

Sevgili hekimler, yolu siğil belası ile kesişip, bir şekilde bundan kurtulmuş insanlar, öncelikle herkese iyi geceler.

Efendim bundan yaklaşık iki yıl önce ayağımda bir siğil çıktı ve bu siğil ayağıma yayıldı. Bir iken beş oldu. Doktora gittim ojeye benzer bi ilaç verdi kullandım ama bi faydasını göremedim. Kendim ceviz yağını denedim onun da faydasını göremedim. Allah aşkına buna çare olabilecek bi ilaç, mahrem Vs. Var mı? Bunun çaresi nedir? Bi yardımcı olun allah aşkına.

cildiye'de azot sıkarak donduruyolar. en etkilisi bu

  • MtKrt  (25.04.15 00:39:14)
oje gibi dediğin ilaç iyi gelecektir. biraz daha dene.ayak sıkıntılı bi yer. başka yöntemler yürürken canını acıtabilir. biraz daha dene, olmazsa dr'ye tekrar git.geçecektir merak etme.

  • rgnzn  (25.04.15 00:40:42)
Ojeye benzeyen ilaç hangisiydi? Verrutol var, Duoderm var? Birisi olmadıysa ötekini deneyin. Bir de doğru uygulamalısınız. Yeniden uygulamadan önce eskisini kaldırmanız gerekiyor. Yine çözüm değilse dermatolog temizler.

  • Lim5  (25.04.15 01:52:36)
zamanında benim de ayağımda çıkmıştı ve öyle bir görüntüsü vardı ki hiç geçmez sanmıştım. hastaneye gittiğimde böyle kapağında fırça gibi ucu olan sıvı bir ilaç ve yanında birkaç şey daha vermişlerdi. kullandım ve geçti !

  • kuul  (25.04.15 01:53:12)
yakarak çıkartıyorlar.

  • dokuzeylul  (25.04.15 10:56:43)
dondurma tedavisiyle halletmişlerdi. 4-5 seans gittim

  • PoscheN  (25.04.15 12:40:01)