uzun süre yalnız olanlar ? karsı cinsle ilişkisi basarısız olanlar ?

Sonra ne oluyor ? Boyle 3 4 yıl yalnızsınız ya ? Sonra ne oluyor ? Yada size ne oldu ?

tıpta "forever alone" olarak adlandırılıyor bu durum, tedavisi çok zor.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (24.04.15 20:49:21)
bir şey olmuyor. uygun görülen biri çıkarsa o yalnızlık bozulur, çıkmazsa aynen devam eder. sevgilisiz kalmakla insan ölmüyor.

  • devilred  (24.04.15 20:55:04)
İyice içine doğru büzüşerek mutlak tekilliğe ulaşıyorsun.
Ben o kadar yalnız kalmadım, bırakmıyorlar azizim.

  • bigbadabum  (24.04.15 20:56:09)
sevgilisiz hayat. sonra alışıyorsun bu seferde sevgili adayı çıkınca hayatına almıyorsun falan böyle devam ediyor.

nerden bildiğimi söylememe gerek yok sanırım:D

duyurunun en dikiş tutturamayan insanıyım
  • indescribable  (24.04.15 20:57:37)
çok uzun süreden sonra karşına biri çıksa bile oyunu oynamayı unuttuğundan sıçıp batırıyorsun olan yine sana oluyo dalga konusu oluyorsun falan filan.

  • selam  (24.04.15 21:00:41)
@indescribable ile kafa yapımız aynı sanırım. Şu an bi sevgili istemiyorum. Hatta gayet anlayışlı bir sevgilim vardı, yaklaşık 1 ay önce işsizliğimi bahane edip ayrıldım kendisinden.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (24.04.15 21:03:25)
bi bok olduğu yok. olunca da bi bok olmuyo gibi geliyo ama artık.

  • yazmamaya yemin eden adam  (24.04.15 21:10:29)
bak az önce nolduğunu anlatayım. ortaokula giden kuzenim sevgili yapıp instagramda fotoğraf paylaşmış. ben bunu gittim yine yaşı daha büyük kuzenlerin ve ablamın dahil olduğu bi whatsapp grubunda paylaştım ve malım ben mal falan yazdım. muhabbetin devamında ablam ciddi ciddi dedi ki, seninle oturup x'in (kocası) facebookunu açıcaz ve arkadaşlarına bakıcaz. sonra güldüm diye bana kızdı. bunu gittim en yakın iki arkadaşıma anlattım, biri dedi ki aç bak -.- bir başka çift arkadaşım da her bekar erkek tanıdıklarını bana uyar mı diye değerlendiriyorlar. telefon açıp, bxgx senin boyun kaçtı diye sormuşlukları falan var.

böyle yani. millet seferber oluyor, ben de hala kısmet be diyip geçiştiriyorum. insanoğlu duygu kontrolünü başaramadı çünkü napalım.
  • bxgx  (24.04.15 21:13:25)
duyurudaki bekarları çiftleştirip tanıştırmak lazım sevabına... madem bu kadar sap var takılın lan birbirinizle.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (24.04.15 21:15:57)
zamanında tiksindiğim abazan tiplerden birine dönüştüm ben. yani ister istemez daha öküz oluyorsun karşı cinsten ve insan ilişkisinden uzak kalınca. durumumu özetleyen harika bir swf vardı amabakla.swf diye ama gitmiş.

  • der meister  (24.04.15 21:19:26 ~ 21:20:23)
Bxgx ne anlattı allah aşkına anlayan var mi ,kendisi zor durumda anlaşılan :(

  • 1965  (24.04.15 21:20:21)
eğer iyi bir arkadaş çevren yoksa(benim gibi) kendini çok geri kalmış hissediyorsun.İnsanların düşünceleri çok değişik geliyor ve bir ilişki yürütemiyorsun bunu söyleyen kişi 24 gün sonra 24 yaşında olacak olan bir kadın.

  • verbanadüşlerimi  (24.04.15 21:25:02)
mutasyona filan uğramıyoruz:)

hoşlanıyoruz, deniyoruz olmuyor, aşık oluyoruz, olmuyor filan. sonrasında hayat bir şekilde kendi akışında devam ediyor.
  • wilhelmwasmuss  (24.04.15 21:26:33)
çok boktan bi durum girişlerin katili olmak işten değildir?bol bol antereman gerektirir. güzel çirkin demeden alıştırma yapmalısın badi. seçici kişiliğini bir yere as ve sonuca odaklan.

  • 2006  (24.04.15 21:43:03)
orta okuldan beri toplamda 2 yıl sevgilisiz kalmışımdır. o nasıl bir durum merak etmiyor değilim. ulan her hafta sonu dışarı çıkıp bir şeyler yapmaktan sıkıldım.

  • zam sampiyonu domates  (24.04.15 21:45:55)
saçma sapan internet sitelerinde sanal karakterlere dönüşüyorsun.

  • kargn  (24.04.15 21:52:55)
bu konuda saçma sapan bir rekora doğru koşuyorum, nickten anlarsınız ne olduğunu zaten. biriyle tanışmak için nereye gitsem ne yapsam diye düşünüyorum uzaylı gibi kaldım bu dünyada resmen. hayır tibette keşişliğe oynasam gayet doğru yoldayım aslında ama amacım o değil... sosyalleşmek için yapılabilecek önerilere açığım doğrusu.

  • 3atar5tutar  (25.04.15 00:58:00)
Hicbir sey olmuyor. Bos bir hayat yasamadikca sorun yok.

  • stavro  (25.04.15 01:27:41)
özdemir asaf'ın bir sözü var mutlu edemeyeceksen meşgul de etmeyeceksin diye. sonra bişey olmuyor. beklemek de güzel be

  • canercan  (04.05.15 17:09:25)