Stüdyo Moripek hakkında?

Nasıl bilirsiniz burayı? Nişan için anlaştığım yer buradan fotoğrafçı tutmayı zorunlu kılıyormuş :/ Bana hep basmışlar rötuşu gibi geldi. www.moripekwedding.com Haklarında bir bilginiz, tecrübeniz var mı?

Ayrıca sizin önereceğiniz fotoğrafçı var mı hiç?

Geçen gün burdan birisi tavsiye etmişti bu fotoğrafçıyı onlar çok sevmiş, çok memnun kalmışlar. Sitedeki fotoğraflar genel istek o yönde olduğundan dolayı öyle, onlara aldırmayın yazmıştı. belki kendisi görmez bu duyuruyu ben aktarayım.

  • ekaterina  (22.04.15 09:23:07)
birinin bu arkadaslara efektin hersey olmadigi soylemeli. fotograf katliami yapmislar resmen. b tasarimci olarak sunu dicem. kendine guvenen fotografci, ajans efekte gerek duymaz. gerci instagram delisi bir ciftseniz aradiginiz yer demektir.

  • mayeskuel  (22.04.15 09:26:10 ~ 09:26:46)
ekaterina'nın dediği kişi benim :D

düğün fotolarımızı ortak alanlarda paylaşmadım ama sana bikaç örnek gönderebilirim :)
  • la noix  (22.04.15 09:52:07)