[]

Film altyazisi (Acil)

Su guzel gece vakti actim filmimi izleyim diye fakat o da ne! Film boyunca rusca altyazi var. Film dosyasindan ayri bir dosya degil, tek dosya seklinde yani. Ben bu altyaziyi bir sekilde temizleyebilir miyim?

"Avi" formatinda olan filmi Mac os ortaminda "VLC player" ile calistiriyorum.

Lutfen yardim edin bi heves actim filmi husrana ugradim, simdi mal mal bekliyorum oyle.

 
gomulu alt yazi galiba, yapacak bisey yok, en fazla o bolge bulaniklastirilir, alt yazi gorunmez ama daha kotu bi goruntu olusur.

bulaniklastirma nasil yapilir bilmiyorum.
  • nawres  (01.09.09 01:31:53) 
Sanirim gomulu, yapacak bir sey yok izleyecegim artik, tesekkur ederim.


  • msb  (01.09.09 01:34:51) 
@nawres olabilecekleri söylemiş. ki daha altyazı gömülü mü değil mi anlayamadığına göre bulanıklaştırmand da bir hayli zor.

onu öyle kabul etcen.
  • meraklı  (01.09.09 01:34:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.