Bonus Hesap Kesimi

Bonus kartımın hesap kesim tarihi bugün. Ancak internet bankacılığında halen ekstrem kesilmiş görünmüyor. Bugün kaçta kesilir sizce? Yani bunun bir sistemi var mıdır? Yoksa bugün alışveriş yapsam zaten sonraki ekstreye mi girer?

Pahalı bir şey alıcam ama bu ayki ekstreye girsin istemiyorum.

Teşekkürler.

ekstre gece yarısı kesilir. bugün alışveriş yaparsan bu gece kesilecek ekstreye girer. acelesi yoksa yarını bekle.

  • inheritance  (20.04.15 10:37:04)
Çok değişken oluyor onun zamanı. Kimi bankalar gün sonuna kadar (23.59) kimisi de mesai saatleri içerisinde kesiyor. Ayrıca bugün yaptığın alışverişin ne zamana yansıyacağı da pos cihazına bağlı. Garanti'nin pos cihazı parayı anında çeker, hesap kesilmediyse bu döneme gelir. Ama başka bir bankanın pos cihazıyla yapılan alışveriş büyük ihtimalle ertesi güne kalır, yeni döneme işler. Tam kesin bir şey söylemek zor yani.

  • osurdum  (20.04.15 10:38:55)
yarın al, garanti olsun. bugün alırsan %99 ilk ekstreye yansıyacak borç.

  • orient blue  (20.04.15 11:11:41)