[]

Su an iPhone 4 almak cok mu mantiksiz?

selam,

amerika'da yasiyorum. baktim da iphone4 fiyatlari epey dusmus. 2. telefon niyetine alacagim. cok beklentim yok. whatsapp ve 1-2 de ios app'i calistirsa kafi bana.

olur mu app'leri falan kaldirmaz mi?

ne gibi sorunlar olur?

tesekkurler

 
gayet isini gorur


  • kamyonsans  (19.04.15 23:59:37) 
uzgunum ama mantıksız. o uygulamalar surekli Güncelleme alıyor. Bi sure sonra yavaşliktan hic bi isinizi yapamazsınız. Almayın.


  • allanpoe  (20.04.15 00:34:08) 
Ben 2011'de almıştım. 4 - 8gb olanından. Epey yavaşladı. İçinde resim çok ondan olabilir.


  • amarat  (20.04.15 09:04:18) 
iphone4 kullandım. dediğiniz şeyleri yapacaksanız gayet yeterli bir cihaz.


  • teknikekip  (20.04.15 09:41:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.