breaking bad gibi dizi yok değil mi ?

bir kaç ay önce bitirdim bb yi sonra dexter a başladım 2. sezon 5. bölümde bıraktım lostu 2.sezon 7. bölümde bıraktım

house of cardsın 7. bölümündeyim oda sarmadı pek ama izliyom şuan

better call saul bitti zaten

bakıyorumda bb gibisi yok ya.

-------breaking bad izlemeyen okumasın:-------

lan okuma bak!!

gustavo fringin karteli öldürdüğü sahne kendi öldüğü sahne walterın kendisi zaten efsaneydi

yok mu böyle bi dizi

Breakin bad kurgu olarak amerikanin selenasi. Uyusturucu hayrani ergenler unlu yapti. Acemi cadi daha kaliteli bence.

House tum zamanlarin en iyi dizisi. Tavsiye ederim. Ondan iyisi yok.
  • brad pitt  (16.04.15 19:32:37)
Öyle bir dizi değil ancak çerez misali, the Office, ilk 5 sezonu efsane derecede iyidir.

  • Rumble in the Jungle  (16.04.15 19:33:10)
fargo diyecektim nick'ini gördüm vazgeçtim.

yok abi.
  • ufukcel  (16.04.15 19:33:19)
atmosferi çok çok farklı olsa da banshee var böyle sert.

  • whimsical  (16.04.15 19:35:02)
@brad pitt uyuşturucuyu çek diziden başka bişey koy mafya dizisi olsun aynı sahnelerle yine efsane olurdu bence

house dediğin house of cards mı
  • lorne malvo  (16.04.15 19:35:21)
@ufukcel çaktırma ;)

  • lorne malvo  (16.04.15 19:36:16)
House md.

Bbad < bucur cadi.
  • brad pitt  (16.04.15 19:36:42)
sons of anarchy izle o zaman çeteler,silah kaçaklığı v.s ile ilgili dizileri seviyorsan.

  • sealth  (16.04.15 19:48:12)
@sealth çeteler,silah kaçaklığı vs değil de gus gibi malvo gibi zeki karakterleri seviyorum galiba

  • lorne malvo  (16.04.15 19:52:19)
Ekside bb vs sopranos diye bir karsikastirma vardi. Herkes sopranos demisti hatta. Bb de iyi ama sopr baska gibi. Ben ikisini de izlemedim ama sopranos hakkinda iyi seyler duydum:)

  • exlibris  (16.04.15 20:08:39)
Bizimkiler. Kırarım boynuzunu!

  • bigbadabum  (16.04.15 20:39:36)
deadwood da çok iyidir kötü karakterler konusunda.

  • whimsical  (16.04.15 21:09:40)
sopranosun ilk bölümünün yarısını izledim onu halletcem bi ara

  • lorne malvo  (16.04.15 21:14:31)