akşamları artan öksürük

Doktor anlam veremedi bu duruma boyle bir şey yasayan var mi ya ? Sabah rahat aksam göğüs acitircasina

sağlık sektöründe değilim ama benim aklıma mekan değişikliği geldi. sabah iş akşam ev gibi düşündüm belki evde birşeye alerjin vardır. sabah akşam olarak değil de ortam olarak bakarsan belki bişey çıkabiir

  • boyle pust gibin ibne gibin bisey  (16.04.15 18:38:17)
sigarayı bırak.

  • alaman cikolatasi  (16.04.15 18:42:17)
Bronşlar olabilir.1 sene öksürmüştüm.bi araştır sen de

  • high hopes of the sozluk  (16.04.15 18:47:59)
akşam alerjik bir şeye maruz kalıyor olabilirsin.
ya da akşam hava soğuyor olabilir.

akşamları yemekten sonraysa reflüye bağlı olabilir.

olur da olur...
  • siradisi00  (16.04.15 19:05:26)
aynısı vardı bende. zaten genelde ne zaman hasta olsam akşamları ağırlaşır, bunda sadece akşamları delicesine öksürüyordum. burun akıntısı, ateş falan hiçbirşey yok sadece öksürük. kanser falan olmasın diye doktora da gittim film çektirdim, ilaç verdi işe yaramadı. 1-1.5 ay sonra kendiliğinden geçti. yeni bir tür hastalık heralde.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (16.04.15 19:05:45)
Aynen bende de var.

  • bigbadabum  (16.04.15 19:25:05)