Ödediğiniz paranın hakkını veren ürünler

Nedir bunlar. Ucuz olur,pahalı olur ama hakikaten işe yarayan, iyi ki almışım dediğiniz ürünler?

harici telefon bataryası,

  • basond  (16.04.15 11:27:20)
bu ülkede vpn sanırım.

  • hasansabbah  (16.04.15 11:32:06 ~ 11:32:14)
trekking botlarım, monitörüm, fotoğraf makinem

  • argent dawn  (16.04.15 11:33:07)
El tarayıcısı, fotoğraf makinem bi de yanımda arkadaşım var süt pompası diyor :)

  • ekaterina  (16.04.15 11:34:35)
Bose senheiser beats markaları
Ayrıca skoda marka arabalar
birde
  • steward  (16.04.15 11:36:44)
gitarım, pedallarım
iç çamaşırlarım
parfümüm
demir döküm tavam
kulaklığım
  • mermize  (16.04.15 11:36:45)
bodum french press. trekking botuna ben de katılıyorum. bir de kullandığım apple ürünleri =)

son dönemlerde gerçekten verdiğim paranının hakkını veren ürünleri düşünüyordum ben de. sayısı yapılan harcamaya göre çok az gerçekten.

özellikle tekstil ürünleri fecahat.

edit: sennheiser kulaklığı unutmuşum. 4. yılında.
  • kobretti  (16.04.15 11:37:46 ~ 11:38:20)
ikea mokapot
sennheiser cx300-ii
tefal grill
iphone 5
  • Sarix  (16.04.15 11:40:57)
Garip olacak ama, Ugg botlar.
Ayaklarım çılgınlar gibi üşürken hiç bir çorap, hiç bir bot onun kadar ısıtıp onun kadar rahat değil.
5 yıldır filan kullanıyorum, dikkatli kullanımla eskimediler de, mis.
  • afush  (16.04.15 11:41:07)
Converse
Macbook Air
T-Box'dan 20 küsür liraya alıp camlarını numaralı yaptırdığım güneş gözlüğüm
Üniversiteye başlamadan alıp 6 yıldır bavul misali kullandığım Jansport çantam
Yine ÖSS'ye girmeden önce aldığım artık rengi bulunmayan Faber-Castell
Yine ÖSS'ye girmeden önce saatim yok diye deneme çıkışı alıp hala severek kullandığım Swatch
Üzerine bilimum toka alsam da yıllar önce aldığım, şekli şemali bozulsa da kullanmaya devam ettiğim lastik tokam
  • charles montgomery monty burns  (16.04.15 11:42:11)
Seyyar sarjim, resmen hayatimi kurtariyor.

  • fraise  (16.04.15 11:44:14)
Tüm Apple ürünleri kısmına bende katılıyorum. Air, kompaktlık olarak falan gönülleri fazlasıyla fethetse de, ilk çıktığında aldığım ipad2'yi kullandığım kadar, hiçbir elektronik ürünü kullanmamışımdır herhalde. Her gün 4-5 saat bankosu var. Üzerinden çok geçmesine rağmen hala sorun çıkarmayan iphone4 ve ipod nano var. Fanboyluk olucak ama ödenen para piyasadaki diğer ürünlerden biraz fazla olsa da hakkını fazlasıyla veriyor bence.

  • charles montgomery monty burns  (16.04.15 11:45:22)
İphone 5s
Missha bb cream
Turksat uydunet aboneliği
Koton şişme mont(: (kaz tüyü değil, sıcacık)
New balance 574
Decathlon sırt çantası 9 tl olanlardan***mis
L' occitane katı parfüm
  • pshasha  (16.04.15 11:55:33)
kesinlikle giyim kuşam ürünleri değildir.

lenovo laptop (f/p oranı %100)
tost makinesi (olmasa hayatımın bir dönemi karnım doymayacaktı belki de)
n&d kedi maması (birileri kedilerin tahıl yememesi gerektiğini anlamış sonunda)
profine köpek maması(hipoalerjenik kuzulu yavru büyük ırk köpek maması şeklinde aradığım tanıma %100 uyan türkiye'deki tek ürün bu, muadillerine göre de ucuz)
tadım ballı yerfıstığı (biraz çiğneyip fıstık ezmesiymiş bu meğersem diyorum içimden, çünkü fıstık ezmesinin fiyatı bunun 8 katı)
rossman'dan aldığım şemsiye (3 yıl oldu hala kıramadım)
narciso rodriguez for her edt (ama 100 ml olanı, her gün kullanmıştım bir yıla yakın süre bitmedi, üstüme boca etmek zorunda kalmıyordum çünkü kalıcı olsun diye)
toshiba taşınabilir harici disk (tipi güzel ve küçük olan ilk taşınabilir diskim, eskilere kıyasla hiç yamuğunu görmedim)
ysl göz kalemi (hayatımda ilk defa bir göz kalemine 60 tl verdim, her gün kullandım 3 yıldır ama bitmiyor lan, bir 3 yılı daha var gibi)
steam indirimlerinden üç kuruşa alıp 300-400 saat oynadığım oyunlar (başta skyrim, civ 5, don't starve ve eve online)
doğalgaz kartına aralık'ta yatırdığım 50 tl (o gün kartı sayaca soktuktan sonra sayaç bozuldu, o 50 tl ile bugüne kadar bin tllik doğalgaz kullandık)
  • blodeuwedd  (16.04.15 12:08:24)
asus zenfone 5 699tl
nba league pass

  • brad pitt  (16.04.15 12:34:21)
  • angelus  (16.04.15 12:47:34)
-deuter çantalar
-macbook Air
-go pro hero 3+
-maps.me
-teb yıldız priority
  • totaalbummer  (16.04.15 13:00:19)
ipad mini

unluler diye okudum, o nasil ola ki dedim
  • exlibris  (16.04.15 20:50:15)
Yimirta

  • istege bagli sigortasiz  (16.04.15 20:59:27)
Sony fotoğraf makinesi (6 seneyi devirecek)
1,5 senelik laptopum (çalışıyorum, okuyorum, yazıyorum, çiziyorum, izliyorum ve şu ana kadar hiçbir problem yaşatmadı bana)

Arkadaş şimdi bunu buraya yazdık ya kesin ikisinde de bokluk çıkacak, görün bakın :D
  • sevgikusunkanadinda  (16.04.15 21:07:42)
ipod touch 4.nesil
WD harici HDD
note 4
garnier saf ve temiz 3 in 1
10 11 yıl kadar önce aldığım 5 li saç maşası
giyim kuşam cidden yarıyolda bırakıyor insanı bu aralar.
meselam tommy hilfiger çanta aldım deri detayları var, 3 5 yerinde aşınma oldu firma kullanıcı hatası dedi taş çatlasın 5 kere kullandım ve çok absurt yerlerinde aşınmalar benim yapmam zor yani falan

neyse aklıma gelirse eklerim
  • indescribable  (16.04.15 21:09:03)