mobilya aldım - kazık yemiş miyim?

Merhabalar,

1550 tl verip mobilya aldım. kredi kartına da 9 taksit yaptırdım.
kazık yemedim, di mi?

eve taşıma, odaya kadar koyma dahil.

aldıklarım şunlar:

- çift kişilik sandıklı baza
- çift kişilik ortopedik yatak
- yatak için başlık
- komodin
- 5 kapılı dolap(klasik 2 kapılı olanlardan x 2 ve bir de tek kapı raflı)
- nevresim
- alez
- yorgan
- 2 tane yastık

normal bi fiyat, bugün yatak artı baza 800 - 1000 tl arası

  • hosein  (14.04.15 12:32:06)
kazık atmışsın. biz yatak, baza, başlık 1700tl'ye aldık. :)

  • lemmiwinks  (14.04.15 12:33:41)
Muhtemelen kaliteli bir şey almamışsın. Biz de çift kişilik yatak başlık bazayı 2bine aldık, 5 kapılı dolap da bin kağıt eder normal şartlarda.
Yani gayet uygun fiyata almışsın için rahat olsun. Bedava bile denebilir :)

  • bir nick var benden iceri  (14.04.15 12:35:10)
6 saat pazarlık yaptım yahu.

süper mallar değil ama bence yeterince iyiler.
dandik deyip üzmeyin beni.
:/
  • fatihkkk  (14.04.15 12:42:18)
gayet iyi fiyatlar sen kalitesiz diye konuşanları sikleme o fiyata gayet kaliteli mobilyalar alınıyor.

  • Yehova  (14.04.15 13:20:55)
nerden aldınız? çok ucuza almışsınız, biz de koltuk falan alıcaz nerden aldıysanız ordan alalım:)

  • mutevazi  (14.04.15 13:26:10)
siz kazık yediyseniz benim yediğim ne acaba ;) dediklerinize 11.000 civari verdim bu yakınlarda...

  • kamyonsans  (14.04.15 13:31:40)
ya ben genç çalışan fakir adamım. odama öğrenci işinin 1 tık üstü eşya aldım. size tavsiye veremem. param olaydı 11 değil 111 bine çokzel eşya alırdım.
:/

bi de bana ütü süpürge falan lazım şimdi. çanak tabak falan... onları bana hediye etseniz e. 2. ele açığız.
  • fatihkkk  (14.04.15 13:39:17)
Sıkıntı yok. Gayet iyi almışsın.

  • besili melek  (14.04.15 15:05:25)
çöpten mi aldın dostum, hangi batan geminin malları bunlar?

ya adi suntadan yapılma dandik şeyler hepsi
ya da ikinci el refurbished falan asdafsags

nereden aldın ?
  • cenkertem.afc  (07.12.15 00:31:25)