[]

şöyle pijama takımları nereden bulurum?

şunun gibi: i01.i.aliimg.com

yani böyle yakalı, düğmeli takımlar arıyorum. ingiltere'de bulmuştum çok da güzel bir kumaştan ama burada nereden bulurum bilen var mı? teşekkürler!


 
kış sezonunda c&a'da birebir aynı modelden renk renk desen desen vardı. 35 lira falandı bi de.


  • littlejack  (12.04.15 23:49:31) 
Penti de benzerleri var geçen gün gördüm onun haricinde kyo ya da oysho da kesin vardır


  • indescribable  (12.04.15 23:50:00) 
cevahir'in alt katinda victoria's secret'ta görmüstüm bu tarz bikac ay önce, geneli daha seksi seyler ama böyle de vardi. yine de bi netten bak gitmeden.


  • ben de  (13.04.15 00:01:35) 
böyle şeyler bana seksi geliyor nedense...
Şu madam coco da satılan şeylere benziyor.

  • bigbadabum  (13.04.15 00:04:56) 
pijamanın içindeki jav stardan bi tane de ben arıyorum :(
nerede bulabilirim?

  • kargn  (13.04.15 00:05:32) 
Gecen gun pazarda gordum valla.


  • takilagimacanim  (13.04.15 01:11:53) 
pijamacılarda var.
aliexpress fotoğrafı ayrıca bu.

  • aithra  (13.04.15 11:43:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.